Koningin Máxima na uit de hand gelopen situatie met gezin: ‘We willen met de rechter praten’
De Oranjes zijn tijdens Koningsdag neergestreken op een Fries schip, waar ze zich wagen aan een fanatieke quiz over de provincie zelf.
Fotocredits: Chris en Marjan / AVROTROS
Na tien dagen Italië met haar gezin en nog wat Hollandse zomerdagen in Noordwijk is Eva Jinek weer terug op de buis met een nieuw nieuw seizoen van Eva. Aan Shownieuws vertelt ze hoe ze de zomer met haar gezin heeft doorgebracht.
Trots deelt de presentatrice dat haar zoontje Pax (bijna zeven) een nieuwe skill te pakken heeft: surfen! “Ik heb gewoon nu een beeld van hem dat hij op een surfbord staat en dat hij het redt door de golven heen.” En kleine Salo? Die is ook alvast ingewijd in het strandleven. “Als ik haar luier verschoon zit er standaard zand in.” Doel bereikt, want Eva en haar man hebben als doel dat hun kinderen echte strandbaby’s worden. “Ze heeft er gelukkig geen last van, dus het gaat goed.”
Na de zomervakantie keek Eva ernaar uit om weer aan de slag te gaan. Toch merkt ze dat haar kinderen heel verschillend omgaan met mama’s werk. “Voor Salo is het nog heel abstract, die is nog te klein. Maar Pax snapt het wel. Ik leg hem uit dat ik iets ga doen waar ik van hou. Dat moet hij later ook doen. En van zijn vader mag hij altijd kijken als ik op tv ben. Dan ziet hij mama toch even, ook al is het niet altijd met volle aandacht.”
Een zwangerschapsvergiftiging krijgen na de bevalling is vrij zeldzaam. Er twee keer door getroffen worden al helemaal. Toch overkwam het Eva Jinek, na twee hele fijne zwangerschappen. In dit artikel lees je er meer over.