Leuk nieuws voor Charlotte Nijs en haar vriend: de twee verwachten binnenkort hun eerste kind. Dat maakt de politiek verslaggever van Hart van Nederland op Instagram bekend terwijl ze – heel toepasselijk – op weg is naar het stemhokje.
Lees verder onder de advertentie
“Ga stemmen!”, schrijft ze bij de foto waarop ze haar babybuik showt. “Ook voor toekomstige generaties 😀 Tot over een paar maanden!”
Openhartig over kinderwens
Charlotte, die je misschien ook wel kent van haar deelname aan Wie is de Mol, vertelde vorig jaar in LINDA. over haar kinderwens. “Nu ik bekender word, vragen mensen me vaak wat ik wil gaan doen, wat mijn ambities zijn. Dan antwoord ik: ‘Ik wil heel graag moeder worden.’ Daar wordt heel ongemakkelijk op gereageerd, je krijgt scheve gezichten. (…) Daar schaam ik me niet voor. Maar ik weet niet eens of ik kinderen kan krijgen, hè?” aldus Charlotte.
Alsof het ouderschap meteen op standje overleven werd gezet: voor actrice Barbara Sloesen (37) en muzikant Joost Hofman (33) begon het avontuur met hun zoon Shaffy allesbehalve rustig.
Zwemles is toch al niet haar hobby, maar tegenwoordig houdt Julia’s zoon er een hobby op na waardoor het nog een tikkie vervelender is geworden. Dat vond de zwemjuf ook.
Leuk nieuws: presentatrice Emma Wortelboer is zwanger van haar tweede kindje. Het babynieuws wordt gedeeld in een teaser van het BNNVARA programma Wortelboer en Van Rossem.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.