Kimberley Klaver beviel onlangs van zoontje Dani. Op Instagram deelt de actrice een openhartige post waarin ze schrijft dat ze haar zwangere buik sindsdien enorm mist.
Lees verder onder de advertentie
‘Gek hoe je het gevoel van leven en getrappel kan missen. Heimwee en ook blij dat ik hem nu in mijn armen kan vasthouden, maar ik grijp nog vaak naar mijn buik en deze voelt nu leeg.’
Schoonheid
Ondanks dat Kimberley niet meer zwanger is, pronkt ze nog graag met haar buik. ‘Vaak is het zo dat je na je zwangerschap de buik meteen moet ‘verbergen’. Er zit immers geen baby meer in en dus wordt het regelmatig als ‘niet mooi’ beschouwd. Ik laat hem dus lekker wel zien. (…) Ik kan alleen maar de schoonheid zien van mijn lijf dat zo hard heeft gewerkt, dat alles op alles heeft gezet om leven te creëren en op aarde te zetten en wat zo’n f*cking fantastisch huis is geweest voor mijn zoon. Wat is er mooier dan dat, ff serieus.’
Kimberley’s zoontje Dani kwam zaterdag 12 maart na een rustige thuisbevalling ter wereld. Eind februari schreef de actrice hierover nog een column voor Kek Mama. ‘Ik zou dit keer willen dansen, mediteren en vooral rustig willen blijven. Zonder pijnbestrijding, niet omdat ik dol ben op pijn, maar omdat ik graag kies voor een waterbevalling met zo min mogelijk medisch ingrijpen of afleiding.’
Meer Kek Mama? Volg ons op Facebook >
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
In het kader dingen die je níét op je netvlies hebt willen staan: de blote kont van een collega, achter de blote kont van een andere collega. In de schoonmaakruimte.
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
Veel kinderen die snel boos worden, makkelijk gefrustreerd raken of heftig reageren op stress, krijgen al snel het label ‘moeilijk’. Vaak wordt gedacht dat zo’n temperament aangeboren en onveranderlijk is. Maar nieuw onderzoek van pedagoog Marijke Huijzer-Engbrenghof laat zien dat dat beeld te simpel is.
Babynieuws op het boerenland! Roel en Simone, bekend van Boer zoekt vrouw, verwachten hun eerste kindje samen. Op Instagram is te zien hoe ze Yvon Jaspers verrassen met het heugelijke nieuws.