Ben Saunders, bekend als de allereerste winnaar van The voice of Holland, is op 43-jarige leeftijd overleden.
Lees verder onder de advertentie
Zijn lichaam werd dinsdag gevonden in de Rijkerswoerdse Plassen bij Arnhem. Eerder die dag was de zanger als vermist opgegeven.
Overlijden bevestigd
Volgens meerdere bronnen rond de familie gaat het om de zanger. De politie heeft laten weten dat er geen aanwijzingen zijn voor een misdrijf. Het nieuws komt kort nadat Saunders nog uitgebreid over zijn leven sprak. In een interview met Party vertelde hij onlangs hoe gelukkig hij was met zijn gezin, zijn werk en de keuzes die hij de afgelopen jaren had gemaakt. Daarbij sprak hij ook over de pijn die hij ervoer door zijn hernia’s.
Lees verder onder de advertentie
Emotioneel eerbetoon
Zijn broer Dean Saunders deelt op Instagram zijn verdriet over het overlijden van Ben. Hij noemt hem zijn lieve kleine broertje en schrijft dat hij “nog nooit zo’n pijn heeft ervaren.” Dean noemt de dag een verschrikkelijke dag voor de familie en laat weten dat zij nu met het verlies moeten leren leven. Tegelijkertijd vraagt hij om respect voor de familie in deze moeilijke periode. Ook benadrukt hij hoeveel liefde er voor Ben is binnen zijn gezin en familie. Over zijn overleden broer schrijft Dean tot slot: “Ben zit in mijn hart en daar blijft hij voor altijd.”
Saunders werd in 2011 in één klap bekend door zijn deelname aan The voice of Holland. Met zijn auditie van Use Somebody wist hij de kijkers en coaches te overtuigen. Uiteindelijk werd hij de eerste winnaar van het programma.
De enorme bekendheid die daarop volgde, hoefde voor hem later niet meer zo nodig. Zijn leven had volgens de zanger een andere invulling gekregen. “Die tijd was geweldig en ik ben daar super dankbaar voor, maar het was ook heel heftig. Ik was continu onderweg, continu bezig met m’n telefoon, social media, optredens, interviews.”
Lees verder onder de advertentie
Prioriteiten
Zijn aandacht ging steeds meer uit naar zijn gezin en zijn werk als tatoeëerder. Vooral het dagelijks leven met zijn vrouw Janita en hun kinderen was voor hem belangrijk. “Nu breng ik mijn zoontje iedere ochtend naar school, ik ben thuis, ik ben echt aanwezig. Dat vind ik veel belangrijker geworden.” Ook Shownieuws besteedde in juli nog aandacht aan deze uitspraken uit het interview met Party.
Lees verder onder de advertentie
Gezin op één
Saunders vertelde dat hij er bewust voor koos om zijn muziekcarrière niet langer allesbepalend te laten zijn. Tijd met zijn kinderen woog voor hem zwaarder. “Als ik echt honderd procent voor muziek was gegaan, dan had ik mijn kinderen bijna niet gezien. Dat meen ik serieus. Ik heb altijd tegen mijn vrouw gezegd: muziek is leuk, optreden is leuk, maar mijn gezin gaat voor.” Over zijn negenjarige zoon Benji sprak hij met zichtbaar plezier. Zijn zoon bleek dezelfde liefde voor tatoeëren te hebben als zijn vader. Op zijn verjaardag mocht Benji zijn vader zelfs tatoeëren. “Dat vind ik juist de leukste tattoos die ik heb. Dat soort dingen betekenen echt iets.”
Lees verder onder de advertentie
Onlangs deelde Ben Saunders nog een video waarin hij in gesprek was met Femke van Liempt. Je bekijkt ’m hieronder.
Deze video wil je zien! Accepteer cookies om te kijken.
Muziek bleef trekken
Hoewel Saunders zijn gezin duidelijk op de eerste plaats zette, had hij de muziek niet volledig achter zich gelaten. In het interview vertelde hij dat er nog nieuwe singles klaarlagen. Ook keek hij uit naar de mogelijkheid om ooit een album met ouderwetse soulcovers te maken.Zijn muzikale carrière begon voor veel Nederlanders bij The voice of Holland, waar hij in 2011 geschiedenis schreef als eerste winnaar van het programma.
Blijkbaar zijn Luke’s koffie, de eindeloze moeder-dochtergesprekken en Stars Hollow niet het enige wat we aan Gilmore Girls hebben overgehouden. Deze babynaam is namelijk steeds populairder geworden.
Als je kind midden in de nacht steeds benauwder wordt, wil je als ouder maar één ding: dat-ie zo snel mogelijk wordt geholpen. Kaj Gorgels belandde eind augustus met zijn tweejarige zoon Xavier op de eerste hulp op Ibiza, maar hield daar bepaald geen lekker gevoel aan over. Sterker nog: de ervaring laat hem twijfelen […]
Bij de Rijkerswoerdse Plassen bij Arnhem is dinsdagmiddag een lichaam gevonden. Vermoedelijk gaat het om zanger Ben Saunders die sinds dinsdagochtend onbereikbaar was voor familie en vrienden.
Iris dacht het dit keer eens goed voor elkaar te hebben. De traktaties voor de verjaardag van haar oudste dochter stonden de avond van tevoren al helemaal klaar. Ging het last-minute tóch nog mis.
Een kinderwens is nogal persoonlijk, maar zodra je die op televisie bespreekt, kan iedereen er ineens iets van vinden. Dat merkte Eline (37) na haar deelname aan B&B vol liefde.
Prinsjesdag is natuurlijk vooral de dag van de troonrede en de miljoenennota, maar menig modefan kijkt ook reikhalzend uit naar de outfits van de royals.