Zin in een dagje uit waar de kinderen hun energie kwijt kunnen en waar ouders ontspannen kunnen meekijken? Attractiepark DippieDoe in Best is het grootste in- en outdoor speelpark van Nederland en dé plek waar kinderen tot en met 12 jaar eindeloos plezier beleven.
Lees verder onder de advertentie
Met ruim 25 attracties binnen en buiten is er voor elk weertype genoeg te ontdekken.
DippieDoe
De echte waaghalzen stappen in achtbaan Tyfoon of de Big Apple Coaster, terwijl de kleintjes zich vermaken in de ballenbak, de softplay-hoek of de speelhaven. Tussendoor kunnen kinderen torens bouwen met megagrote blokken of zich uitleven in de kleurrijke Angry Birds speeltuin. Regent het? Geen enkel probleem. De overdekte binnenhaven biedt net zoveel avontuur, zodat geen kind zich ook maar een minuut hoeft te vervelen.
Lees verder onder de advertentie
Extra entertainment
En er is nog meer reden om langs te komen. Ontmoet de nieuwe mascotte Dippie en geniet tijdens de gezellige DippieDoeDagen op vrijdag en zaterdag van extra entertainment. Voor een hapje of drankje kun je terecht bij verschillende dinner points, zodat je de hele dag door energie hebt om te spelen en te ontdekken.
Lees verder onder de advertentie
Entreeticket
Een entreeticket kost 18,50 euro en is eenvoudig te scannen vanaf je smartphone. Kinderen tot en met 1 jaar en rolstoelgebruikers hebben gratis toegang, maar voor volwassenen is wel een ticket nodig. De voucher is geldig op de door jou gekozen dag en is het entreebewijs. Houd rekening met 6 euro parkeerkosten bij het park en de mogelijkheid om een locker te huren voor 2 euro plus 3 euro borg.
Lees verder onder de advertentie
Bereikbaarheid
DippieDoe is goed bereikbaar met de auto én het openbaar vervoer en ligt vlakbij Eindhoven. Met zijn mix van avontuur, gezelligheid en toegankelijkheid belooft DippieDoe een dag vol onvergetelijke herinneringen. Wil je meer weten over deze deal? Klik dan hier.
Op zoek naar een betaalbaar uitje met de kinderen? Bekijk hier wat je dan kunt doen.
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Naomi (30) doet communicatie bij een gemeente en is getrouwd met Youp (33). Samen zijn ze de trotse, soms oververmoeide ouders van tweeling Ties en Evi (3). Verwacht in deze column geen opvoedadviezen, maar wel veel liefde, chaos en herkenbare peuterperikelen uit het leven van een tweelingmoeder. Je kunt haar ook volgen op Instagram: @naomiappelman.