Ben je nog maar koud aangekomen op je idyllische bestemming, hangt je partner alweer ergens met touwen aan een rots.
Lees verder onder de advertentie
Manon (40) heeft een relatie met Rick (42) en is moeder van Timo (7) en Fedde (5):
“Rick heeft meer hobby’s dan zitvlees. Als hij een berg ziet, moet en zal hij er tegenaan klimmen. Klettersteigen heet dat in het Duits. Dan leg je in een tuigje dat is bevestigd aan een staalkabel een parcours tegen een rotswand af. Op onze eerste vakantie samen sleepte hij me mee op een route voor gevorderden. Het is dat ik zo verliefd was, anders was ik er niet eens aan begonnen.
Onze kinderen moeten er inmiddels ook aan geloven. Timo vindt het wel tof, ik sta nog steeds doodsangsten uit en Fedde vind ik te klein. Rick niet, dus stonden we vorig jaar met z’n allen klaar onder aan een rots. Groot was mijn opluchting toen het tuigje van Fedde veel te groot bleek en hij er alweer weer uitschoot voor hij überhaupt aan de kabel was bevestigd.
Drie keer raden wie zich spontaan opwierp om de tocht te laten schieten en in plaats daarvan samen met Fedde op het terras te wachten tot de rest klaar was.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Als werk onverwacht roet in het ouderschap gooit, moet je soms creatief zijn. Zo ook Carolien, die last-minute een oppas moest regelen voor haar dochter Saartje. Haar vriendin Melia bood hulp aan — met als resultaat een middag die niemand snel zou vergeten.
We kennen haar allemaal. Die ene moeder die haar halve inboedel inpakt alsof ze op wereldreis gaat in plaats van een weekje vakantie naar de camping in Frankrijk.
Bernike (29) is getrouwd met Ruben (31) en moeder van een dochter (0). In haar columns schrijft ze scherp, geestig en met zelfspot over de realiteit van het jonge ouderschap – waarbij ze oog heeft voor het absurde in het alledaagse.
De zomervakantie: zes weken vol quality time, ijsjes, knutselprojecten en gezellige uitjes. In theorie. En voor sommige moeders pakt het ook vast zo uit…