Charlotte moest er enorm aan wennen, dat haar partner alles wil betalen. Hij vindt dat het zo hoort, maar er zijn een paar uitzonderingen.
Lees verder onder de advertentie
Charlotte:
“Wij zijn heel ouderwets. Onno betaalt alles. Ik alleen wat verzekeringen en cadeautjes. Verder storten we allebei een aanzienlijk bedrag op de spaarrekening van onze zoon.
Ik heb hier wel enorm aan moeten wennen, maar Onno vindt dat het zo hoort, aangezien ik alles in huis doe en het meeste van de zorg voor ons kind voor mijn rekening neem.
Volgens hem moet ik het zien als salaris voor mijn werk thuis. Maar ik ben dan wel weer degene die al het sjacheren en onderhandelen doet als we een grote aankoop doen, want Onno is veel te aardig. En ik betaal alles voor de katten, want hij wilde helemaal geen huisdieren en ik heb hem toch zover gekregen. Geen haar op mijn hoofd die hem dan laat betalen voor iets wat ik heb doorgedrukt.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Anita gaf haar dochter een naam met een prachtig verhaal. Jaren later staat ze voor een heel andere werkelijkheid: haar dochter wil zo snel mogelijk van die naam af.