Stiekem seks in doodse stilte terwijl de camping slaapt of een grote vakantievilla huren in het zuiden van Europa om met een bevriend stel te rollebollen. Deze moeders weten precies wat ze nodig hebben voor een leuke vakantie.
Lees verder onder de advertentie
Angelique (38):
“Dankzij de vakanties met onze dochters van vier en zes hebben mijn vriend en ik een nieuwe vorm van erotiek ontdekt: stiekem doen. Snel in ons slaapcompartiment van de tent wanneer de kinderen met vriendinnetjes buitenspelen, even snel onder de campingdouche, in doodse stilte wanneer de camping slaapt.
“Het idee dat iedereen ons kan horen. Die extra spanning: reuze opwindend”
Lees verder onder de advertentie
En in dat laatste zit ’m de opwinding voor ons: het idee dat iedereen ons kan horen en we heel stil moeten doen. Die extra spanning: reuze opwindend.”
“Eén keer per jaar huren wij een grote vakantievilla in het zuiden van Europa met een bevriend stel met wie we soms ook vrijen. Hun kinderen zijn even oud als de onze, dus voor iedereen betekent het een droomvakantie.
“Voor iedereen betekent het een droomvakantie”
Lees verder onder de advertentie
Voor de kinderen omdat ze dik twee weken met vriendjes in het zwembad kunnen spelen, voor ons omdat we, nou, precies hetzelfde doen – maar wel als de kleintjes slapen.”
Ontvang elke maand Kek Mama met korting en gratis verzonden op jouw deurmat! Abonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Het is de baby zelf niet aan te rekenen, maar zo’n pasgeborene haalt wel je hele leven overhoop, inclusief je vriendschappen. Welke het overleven en welke sneuvelen, dat is van tevoren niet te voorspellen. Dat weet journalist Laurien als geen ander.
Het worden bijzondere feestdagen voor Anne-Marie Rozing en vriendin Laura. Ze vieren voor het eerst kerst met hun zoontje Jules in hun midden. En die knusse kerstdagen gaan niet voorbij zonder leuke tradities. Wij spraken Anne-Marie over de kerstplannen met baby Jules.
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.
Geen zin om voor de hele bubs te cateren of te bemiddelen in politieke discussies: er zijn genoeg redenen om kerst een keertje te ontvluchten. Dat lukt de een beter dan de ander, weet Hester Zitvast. Want niet iedereen is bestand tegen smeekbedes van de familie.
December is de maand van lichtjes, gezelligheid en collectieve teleurstelling over het kerstpakket. Tenminste, dat blijkt uit het Instagram-algoritme waarin ik beland ben.