Slecht slapen door ‘mensen’ op de slaapkamer die op nachtelijk bezoek komen. Niet alles wat kinderen zeggen kun je afdoen als ‘een levendige fantasie’.
Lees verder onder de advertentie
Lisette (47), moeder van Abigail (14):
“Mijn dochter is altijd een slechte slaper geweest. Ze sliep laat in en soms was ze midden in de nacht klaarwakker. Ik probeerde van alles: nachtlampje, warme melk, melatonine, lavendel op kussens en eerst in bad… niks hielp. Drie jaar na het overlijden van mijn vader vertelde Abigail dat ze ’s nachts bezoek kreeg. Ze was toen een jaar of negen. Zij zei dat er ‘mensen’ op haar kamer waren, niet dat het mijn vader was, omdat ze bang was dat ik daar verdrietig van zou worden.
Pas tijdens een ouder-kind tekenworkshop, waarop mijn tekencoach opmerkte dat mijn dochter erg spiritueel was, voelde Abigail zich al kleurend vrij genoeg om haar ervaringen te delen. Zij zag beeltenissen van mijn vader, mijn oma en iemand die ze niet kende.
“We hebben haar op het hart gedrukt dat zij tegen de geesten mag zeggen dat het háár kamer is”
Lees verder onder de advertentie
Ze sliep destijds in een hoogslaper, maar dat voelde onprettig, alsof ze op een stevige manier werd geknuffeld. We hebben toen een normaal bed gekocht, haar kamer met salie gereinigd, stenen gezocht om haar tot rust te brengen. Maar bovenal hebben we haar op het hart gedrukt dat zij tegen de geesten mag zeggen dat het háár kamer is, dat zij niet de hele tijd op haar hoeven te letten en mogen vertrekken. Nu slaapt ze weer rustig, dus ik denk dat het geholpen heeft.”
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.