Hoe laat je je kind goed omgaan met media? Dat is de belangrijkste vraag tijdens de Media Ukkie Dagen, die afgelopen vrijdag begonnen. Tot en met 8 april krijg je handige tips in je je mailbox, zodat ook jij nog beter wegwijs wordt in de mediaopvoeding van je kind.
Lees verder onder de advertentie
De telefoon, computer en tablet zijn niet meer weg te denken in onze samenleving. Daarom kun je nu, samen met je kinderen, spelenderwijs allerlei dingen leren op het gebied van media. Hoe? Nou, tot en met vrijdag 8 april krijg je bijvoorbeeld dagelijks handige tips en opdrachten in de mailbox waarmee je thuis kunt oefenen. Ook word je doorverwezen naar fijne opvoedkanalen en deelt opvoeddeskundige Tischa Neve haar ervaringen.
Lees verder onder de advertentie
Meer informatie of meedoen aan de Media Ukkie Dagen? Klik dan hier.
Relaties lijken soms vanzelf te lopen, totdat dat ineens niet meer zo voelt. Want hoe leuk de eerste verliefde fase ook is, een langdurige relatie vraagt onderhoud. Zonder aandacht, liefde en inzet kan zelfs een sterke band langzaam afbrokkelen.
Het moederschap is een achtbaan van emoties, laat staan als je moeder bent van een drieling. Dat weet Fanishta, bekend van Meer dan Verwacht, als geen ander.