We blijven nog even bij vroeger, want ken je deze nog? De loopklossen bestaan nog steeds en bieden niet alleen plezier aan je kind, maar ze helpen hem ook om z’n evenwicht te trainen.
Op een warme zomerdag kun je heerlijk plonsen in je eigen zwembad, maar ook genieten van deze waterbaan. Lukt het om de bootjes niet te laten botsen ondanks de stroomversnelling?
Vergeet die kleine bellenblazers en ga voor het grote werk. Met deze mega bellenblaas maakt je kind gigantische bellen (en moeten je buren dekking zoeken).
Wat is er leuker dan je eigen hut bouwen in de achtertuin? Inderdaad: niets. Zeker niet als er geen spijker aan te pas komt, omdat je de panelen met klittenband aan elkaar kunt plakken.
Ze is de hoogstgenoteerde vrouwelijke self-made miljonair in de Quote Top 100, maar dat was nooit haar doel. Sharon Hilgers van My Jewellery begon gewoon met fröbelen aan de keukentafel en van het een kwam het ander.
Patricia van Liemt is radiopresentator, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Tot 1956 werden vrouwen ontslagen als ze gingen trouwen. De tijden zijn sindsdien wel veranderd, zou je denken, maar zwangerschapsdiscriminatie komt helaas maar al te vaak voor. Marleen Staal merkte dat ze in de overdrive ging om zich te bewijzen toen ze zwanger was.
Terugkijkend leidde ze een luxeleventje toen ze maar zestien uur per week werkte. Maar nadat haar huwelijk strandde is Vivian fulltime gaan werken, met een eeuwig schuldgevoel naar haar kinderen toe als gevolg.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.