Remy Bonjasky is getrouwd met Renate Goet. Remy heeft zonen Cassius en Dean uit eerdere relaties, samen hebben ze dochter Skye. Elke maand deelt Remy zijn belevenissen.
Lees verder onder de advertentie
Trouwen. Elkaar het jawoord geven. Elkaar beloven dat we altijd bij elkaar blijven. Wat is dat nou eigenlijk en waarom doen we het nog? Want is het nog van deze tijd? Doen we het omdat we de bevestiging willen, is het onzekerheid, is het om de liefde en trouw te bezegelen, doe ik het voor mij, voor haar of voor ons? Ik weet het eigenlijk niet.
Lees verder onder de advertentie
Op het eerste gezicht
Ik wilde meteen trouwen met mijn Renate toen ik haar zag. Liefde op het eerste gezicht noemen ze dat, maar wanneer is het het beste moment om haar ten huwelijk te vragen? Direct na de eerste kus, misschien na de eerste keer seks, nadat je de beproeving van een vakantie hebt meegemaakt, wanneer je gaat samenwonen of nadat je eerste kind is geboren? Een samenlevingscontract volstaat toch ook gewoon, want vóór het trouwen hou ik 100 procent van mijn Renate, maar na het trouwen wordt het echt niet 101 procent, toch? Of wel?
Lees verder onder de advertentie
Het fenomeen trouwen fascineert mij omdat bijna 40 procent van de huwelijken strandt. Toch zijn er elk jaar weer mensen die erin trappen. Soms zelf meerdere keren. We blijven met z’n allen het ideaalbeeld nastreven van het samenzijn met een en dezelfde partner totdat we overlijden.
Het is een mooie gedachte, die we van jongs af aan meekrijgen door sprookjes, films, boeken, tv-programma’s en van sommige papa’s en mama’s die deze gedachtegang graag door zien vloeien naar hun kinderen. Ik heb zelf ook de standaardwegen bewandeld van verliefd worden, samenwonen, kindje krijgen, samenwerken, om haar hand vragen en trouw zweren. Ik hóéfde niet met haar te trouwen, maar ik wílde met haar trouwen. Omdat ik geloof in het bij elkaar blijven en het oud worden met dezelfde partner.
Lees verder onder de advertentie
Feit is wel: soms moet je vaker een poging wagen voordat je succes hebt. Dat geldt voor heel veel dingen in het leven en zo ook voor de liefde tussen twee mensen.
Remy en Renate zijn 11 september getrouwd in Italië, aan het meer van Lago d’Orta.
De opvoeding van Xess doet Yolanthe alleen, maar het contact met zijn vader, voormalig voetbalprof Wesley Sneijder, is wel heel goed. Wij spraken haar.
Na een periode van plannen, schuiven en geduld is het moment daar voor Vinenzo Wildeman: hij staat op het punt om zijn ouderlijk huis te verlaten. Een mijlpaal waar het gezin al een tijd naartoe leefde en die nu eindelijk concreet wordt.
Opvoeden draait niet alleen om regels, grenzen en dagelijkse routines. Vaak zijn het juist de eenvoudige uitspraken van ouders die jarenlang blijven hangen. Zinnen die je vroeger misschien met een zucht aanhoorde, maar die later ineens verrassend veel waarheid blijken te bevatten.