Een zwangerschap brengt de nodige uitdagingen met zich mee. Dat merkt ook Kimberley Klaver (35) die momenteel 23 weken zwanger is van haar tweede kind.
Lees verder onder de advertentie
Op Instagram deelt ze een foto van haar prachtige babybuik.
Zwangerschapskwaaltjes
Nu Kimberley alweer over de helft is, loopt ze tegen steeds meer zwangerschapskwaaltjes aan. ‘Scheren vereist een ware cirque du soleil act die minstens zo moeilijk is maar allerminst zo charmant en kundig’, schrijft ze. Ook het tillen van haar 2-jarige zoontje Julius wordt steeds zwaarder. ‘En de vergeetachtigheid slaat toe (al kan dat ook mijn karakter zijn, geef nu gewoon de zwangerschap de schuld), aldus Kimberley. Maar ondanks alle uitdagingen verloopt de zwangerschap goed. ‘De kleinste telg van de familie doet het fantastisch.’
Ruim twee jaar geleden werden Kimberley en haar verloofde Michel ouders van zoon Julius Laurens Alexander. De twee hebben samen een groot samengesteld gezin, want Michel heeft nog drie kinderen uit een eerdere relatie. En daar komt binnenkort dus een kleintje bij. Benieuwd hoe Kimberley het moederschap ervaart? Je leest het in haar columns.
Sommige stellen praten eindeloos over of en wanneer ze aan kinderen willen beginnen. Bij Danny Froger en zijn vriendin Ann Dominique Wilten ging dat nét even anders.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Je kent ze misschien nog van Een Huis Vol: de familie Nagelkerke. Inmiddels zijn ze geen vast tv-gezicht meer, maar online zijn ze nog steeds aanwezig.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Aribel (31), Ze is kortgeleden voor het eerst moeder geworden, maar ze merkt dat haar schoonmoeder erg geïnteresseerd is in haar zwangerschapskilo’s. Tot grote frustratie van Aribel.
Charly Luske (47) kennen we als charmante zanger, musicalster en binnenkort ook als acteur in Onze Jongens 3. Maar achter de schermen speelt zich iets veel persoonlijkers af: de transitie van zijn oudste kind.
Waar kinderen het eerst de hele dag over ‘six seven’ hadden, gaat het nu ineens over ‘41’. Als ouder vraag je je misschien af: waar hebben ze het over? Geen zorgen: wij leggen het je uit.