Meet Johanna (36): biologiedocent, seksuele gezondheidsconsulent, en mama van twee jongens (5 en 7). Na haar recente scheiding jongleert ze met het ouderschap en deelt ze haar avonturen en inzichten.
Lees verder onder de advertentie
Wasteland festival
Wat voelde ik me vrij en ongedwongen. Het was een feest van liefde, van acceptatie en samenzijn. Nooit gedacht dat ik pas bij dit feest echt mocht ervaren wat consent betekent. Niemand zat ongevraagd aan je, niemand schuurde langs je heen om dan te lang blijven hangen achter je, of “per ongeluk” je billen of borsten aan te raken. Mensen toonden, ondanks de kakofonie aan uitdagende outfits, daadwerkelijk interesse in jou als persoon.
Lees verder onder de advertentie
Voorpret
Wasteland was het perfecte festival voor de fase waar ik nu in zit. Vrij om alles te ontdekken wat er is zonder verplichtingen. Little did I know dat dit een kinkfeest was van een kaliber dat veel mensen bloedserieus nemen. Van te voren is het een en al voorpret, want je gaat een outfit kiezen (er zijn zowaar eisen!), ervaringen losplukken van mensen die al eens geweest zijn en in je hoofd schieten de fantasieën door je gedachten.
Lees verder onder de advertentie
”
Wasteland was het perfecte festival voor de fase waar ik nu in zit. Vrij om alles te ontdekken wat er is zonder verplichtingen. Little did I know dat dit een kinkfeest was
Het meest genoot ik van de blikken van mensen die ik vertelde welk festival ik ging bezoeken en zij er zelf al eens geweest waren. De glinstering in de ogen, de grijns, de lachrimpeltjes die ontstonden. Hierdoor kreeg ik alleen maar meer zin om te gaan.
Blote borsten en billen zijn de norm
Mijn verwachtingsmanagement was niet afdoende bleek zo op het moment dat ik de gigantische zaal binnenstapte in Zaandam. Het eerste dat ik tegenkwam was een volledig naakte man, met een gouden masker voor zijn ogen en een superdeluxe metalen cockring. Hahaaa fantastisch! Hoe veilig en vrij moet je je voelen om er zo bij te lopen?! Deze man zijn outfit was geen uitzondering op de regel bleek. De blote borsten met leuke strass stickers rondom de tepels waren alom aanwezig en blote billen waren de standaard. Ik voelde me met mijn korset en leren broekje soms zelfs te bedekt.
Lees verder onder de advertentie
Playroom of dungeon
Het mooiste dat gedragen werd in mijn ogen? De gigantische grijnzen en glimlachen op de gezichten. Men stelde zich open naar anderen en was op zoek naar samen zijn. Natuurlijk kwam hier ook drugs en drank aan te pas, maar het bleef allemaal zachtaardig en respectvol. Althans, in de zalen. Je had ook de mogelijkheid om de playrooms of de dungeon op te zoeken. Daar ging het allemaal een stukje verder.
Lees verder onder de advertentie
Geinig
Vanzelfsprekend ben ik even wezen kijken, dat is toch geinig. Alleen jammer dat toen ik dat hardop zei tegen mijn vriendin, de man die ernaast stond zich toch enigszins beledigd voelde: “Ik moest maar eens in de arena gaan kijken, dan hield ik wel op met mijn geinig!”. Geïntrigeerd door deze emotionele uitspatting gingen we op weg naar de arena… nog steeds geinig! Als mensen seks hebben met elkaar, daar van genieten, anderen daar weer naar kijken en daar dus ook van genieten. Dat is toch leuk om te zien?
Lees verder onder de advertentie
Nu, drie weken later, ben ik nog steeds alles wat ik gezien en meegemaakt heb aan het verwerken. Dit feestje geeft niet alleen voorpret maar zeker ook napret. Ik voel me een insider nu en als iemand mij vraagt of ik het festival ken, dan zal ik die glinstering in mijn ogen krijgen en glimlachen. Dan zeg ik: “Zeker ken ik dat! Is echt geinig ;-)”
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
In Capelle aan den IJssel is grote ontsteltenis ontstaan na twee opeenvolgende suïcides van middelbare scholieren, waarbij de nasleep breed is vastgelegd en gedeeld door omstanders, zo meldt De Telegraaf.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Olivia, wiens zoon zonder vragen de creditcard van haar broer has gebruikt voor een online spel.
Je hoopt natuurlijk dat jouw liefdesverhaal stand blijft jouden. Maar de realiteit (en het leven met kinderen, slaaptekort en wie-de-vuilnis-buiten-zetdiscussies) is soms een stuk weerbarstiger. En als ouders uit elkaar gaan, blijft dat niet zonder gevolgen – ook niet op de lange termijn, blijkt uit nieuw onderzoek.