Een foundation vlek in je witte kleding, lipstick op je mouw? Kan gebeuren. Verwijder het gemakkelijk met deze tips.
Lees verder onder de advertentie
Foundation
Foundationvlekken kun je er gemakkelijk afhalen door wat olievrije make-up remover op de vlek te deppen en dit nog een extra keer te doen met ontsmettingsalcohol (isopropyl). Was het daarna mee in de wasmachine.
Lees verder onder de advertentie
Lipstick
Zit er lipstick op je favoriete shirt? Balen, maar geen paniek. Spuit de lipstick vlek in met wat haarlak. Wacht vervolgens vijftien minuten en was het daarna mee in de wasmachine.
Mascara
Bij mascaravlekken moet je de mascara eerst hard laten worden, dat zorgt ervoor dat je het grootste deel er al gelijk af kunt pulken. De laatste restjes kun je weghalen door met afwasmiddel of shampoo op de vlek te deppen. Was de kleding vervolgens mee in de wasmachine.
Ook nagellakvlekken kunnen erg vervelend zijn. Pak wat aceton en doe dit op een wattenstaafje. Haal het er heel voorzichtig beetje voor beetje af. Vervolgens kan het kledingstuk mee in de wasmachine.
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Alsof het gemis van Jade Kops nog niet groot genoeg was, krijgt haar familie opnieuw een zware klap te verwerken. Via Instagram maakt haar zus Amber bekend dat ook hun opa is overleden. Nog geen paar maanden nadat ze afscheid moesten nemen van Jade, volgt opnieuw een ingrijpend verlies.
Dat André Hazes (32) en Noa Braaf inmiddels ruim een jaar samen zijn, is geen geheim. Volgens de zanger is hun relatie vooral rustig en stabiel. Sterker nog, hij zegt dat ze nog nooit echt ruzie hebben gehad.
Wanneer je samen iets leuks plant, zoals een avondje naar de bioscoop, een theatervoorstelling of een dagje pretpark, kan het moment waarop de rekening op tafel komt de sfeer soms net even doen kantelen. Want wie betaalt wat, en hoe zorg je dat het gezellig blijft?
Judith (47) woont op Curaçao met haar man Robert-Jan (49), hun kinderen Olivier (15) en Valentine (12) en hondje Teddy. Vanuit het zonnige eiland ontdekt ze nieuwe landen en beleeft ze mooie avonturen. In haar columns neemt ze je mee in haar drukke, vrolijke en liefdevolle wereld vol onverwachte wonderen. Je kunt haar ook volgen […]
Angela (43) is samen met haar man, na een lange kinderwens, adoptiemoeder van twee broertjes geworden. Ze waren destijds 5 en 7 jaar oud. Ondertussen zijn ze drie jaar een mooi gezin. Ze blikt terug op de pittige en bijzondere periode van drie jaar geleden.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Renate, die per ongeluk een doodenge mascotte op de verjaardag van haar dochter liet komen.