Schoonheid zit uiteraard vanbinnen, maar dankzij potjes en tubes kun je dat binnenste net even krachtiger laten stralen. Met welke producten kom jij fris uit de ochtendspits? En waar grijp je naar voor een avondje uit? Deze keer vragen we het aan content creator Michelle Fleur (35).
Lees verder onder de advertentie
Hup, hup, hup: 5 min “Dit is mijn go-to, want meestal heb ik niet meer tijd, haha. De avond van tevoren leg ik samen met mijn dochter haar outfit klaar, anders wordt het ’s ochtends een drama. Terwijl zij ontbijt, doe ik mijn skincare aan tafel. Nila zit sinds een half jaar op school en vraagt regelmatig: ‘Mag ik dat ook?’ Mijn routine is vrij basic: ik was mijn gezicht met water en breng zonnebrand aan (Purito – Daily Soft Touch Sunscreen Stick). Daarna gebruik ik een crème (La Roche-Posay – Cicaplast Balsem B5+ ) die heel goed werkt tegen mijn eczeem. Ook gebruik ik een lipmasker als ik snel moet zijn want die kan rustig intrekken (Rhode, Peptide Lip Boost). Voor een frisse look gebruik ik bronzing drops (Drunk Elephant – Bronzing drops), zodat ik er minder bleek en wakkerder uitzie.”
Lees verder onder de advertentie
Doeltreffend: 15 min “Als mijn eigenwijze dochter een beetje meewerkt in de ochtend, voeg ik wat extra’s toe. Ik gebruik een cafeïne masker (Rhode – Caffeine Reset Sculpting Cream Mask) dat tien minuten intrekt, ideaal na korte nachten met een baby van acht maanden. Soms combineer ik dit met hun eye patches. Ook gebruik ik een kalmerend serum (Purito – Wonder Releaf Centella Serum), wat wenkbrauwgel (e.l.f. – Brow Lift Clear) en blush (Rhode – pocket blush Tan Line). Ik heb last van blush blindness. Mijn vriend vindt het al snel te veel. Hij vraagt soms: ‘Waarom ben je zo rood?’ Mannen snappen het niet. Hij is wel geïnteresseerd in skincare en probeert regelmatig mijn producten uit. Sinds de geboorte van onze tweede dochter ziet hij ook de voordelen, vooral na korte nachten. Mascara gebruik ik overigens bijna nooit, omdat mijn huid daar gevoelig op reageert door eczeem.”
Uitpakken: 45 min “In het weekend pak ik met mijn huidverzorgingsroutine lekker uit. Nila slaapt wat langer, dus dat zijn momenten voor mezelf. Ik gebruik mijn red light masker, iets waar ik sceptisch over was, maar nu fan van ben. Ook gebruik ik een extra cleanser (Babor – Cleansing HY-ÖL). Daarna ga ik aan de slag met een Guasha-steen om puffiness weg te werken. Ook kies ik voor wat meer make-up. Dan voeg ik bijvoorbeeld subtiel highlighter toe (Glossier – Skylight). Gedurende de dag gebruik ik een setting spray (Caia – That Dewy Look), zodat alles op zijn plek blijft zitten. Ik vind make-up leuk, maar bij mezelf vind ik het mooier als het zo natuurlijk mogelijk oogt. Vroeger stond ik daar anders in. Op de middelbare school gebruikte ik juist lagen make-up over elkaar. Maar hoe ouder ik word, hoe minder ik ervan gebruik. Eerst vond ik dat moeilijk door mijn eczeem. Ik heb daar lang veel last van gehad. Juist door minder make-up te dragen en me te focussen op skincare is het rustiger geworden. Consistentie is daarbij echt key. Neem er ook echt de tijd voor, je huid zal je dankbaar zijn.
Lees verder onder de advertentie
Mijn haar krijgt ook meer aandacht: ik gebruik mijn Airwrap, een serum (Kérastase – Gloss Absolu Glaze Drops) en wat haarlak. Als kers op de taart trek een kaart van de Inner Compass Cards of mediteer ik kort, als daar ruimte voor is.”
Een groot huis, mooie vakanties en een succesvolle carrière als influencer: het lijkt Monique Westenberg (48) financieel voor de wind te gaan. Toch is de werkelijkheid anders. Sinds haar breuk met André Hazes jr. moet de moeder van Dré (10) een stuk bewuster met haar geld omgaan.
Vader worden is één ding, maar ontdekken wat voor vader je wilt zijn, is soms een heel proces. André Hazes kijkt in De kapper van de sterren van LINDA. openhartig terug op de eerste jaren met zijn zoon Dré.
Als het schooljaar erop zit, vraagt Chantal (39) haar zoon Milan (9) om zelf een leuk afscheidscadeautje voor zijn juf te bedenken. Hij regelt alles zonder hulp en is apetrots. Tot Chantal bij het ophalen iets op het bureau van juf Sanne ziet staan wat haar wel héél bekend voorkomt.
Een nieuwe liefde vinden is nog niet zo eenvoudig, zeker als je precies weet wat je zoekt. Monique Westenberg zoekt een nieuwe liefde en krijgt daarbij hulp uit onverwachte hoek: haar vriendin gaat op Instagram op zoek naar een geschikte man voor haar.
Sommige uitspraken van je kind vergeet je niet snel. Zeker niet als ze laten zien hoe goed ze jou eigenlijk in de gaten houden. Monica Geuze (31) werd onlangs verrast door een bijzonder lief voorstel van haar dochter Lizzy (8).
In elk gezin wordt weleens gekibbeld. Over rondslingerende sokken, de vaatwasser of wie er nou eigenlijk aan de beurt is om de boodschappen te doen. Niks aan de hand, zou je denken. Maar voor kinderen kan zo’n onschuldige discussie een stuk groter voelen. Want wat als papa en mama straks niet meer samen willen zijn?