De zomer is pas net voorbij, maar zit je stiekem met je hoofd alweer bij het idee van zon, strand en charmante dorpjes? Goed nieuws, want samen met Eliza was here geven we een heerlijke 8-daagse gezinsvakantie weg naar één van de favoriete bestemmingen van onze redactie of natuurlijk een bestemming naar keuze t.w.v. 5000 euro!
Kom tot rust in de prachtige Italiaanse natuur bij Cignella Resort
Wellnesscenter en het lekkerste eten uit eigen tuin? Check! Genieten in Sicilië bij Case di Latomie
Of je nu wil relaxen aan een infinity pool met uitzicht op de bergen of juist lekker cultuur wil snuiven in pittoreske dorpjes, Eliza was here heeft voor ieder wat wils. Geniet van de luxe van een kleinschalig hotel of een gezellige familie accommodatie, weg van de massa. Een vakantie die volledig draait om het samen beleven van mooie momenten.
Win win win!
Wat kan je precies winnen? Wij geven 1x een 8-daagse vakantie inclusief vlucht incl. verblijf én een huurauto tot 4 personen weg. En dit alles t.w.v. €5000,-. De prijs is te verzilveren tot uiterlijk 31 oktober 2025. Meedoen is super simpel! Vul hieronder je gegevens in en je maakt meteen kans.
Waar wacht je nog op?
Vul snel het formulier in en maak kans op deze heerlijke vakantie!
Meedoen kan tot en met 13 november 2024. De winnaar wordt middels loting donderdag 14 november 2024 gekozen en per mail gecontacteerd.
*Hiermee geef je Kek Mama, Mamaplaats en Eliza was here toestemming je e-mails te sturen met leuke updates en verrassende aanbiedingen (je hebt altijd de mogelijkheid je weer uit te schrijven)
*Het is niet mogelijk het gewonnen product om te ruilen voor contanten. Wanneer de winnaar niet binnen één week reageert, wordt de prijs opnieuw verdeeld. Op alle acties is Nederlands recht van toepassing.
Deze winactie is in samenwerking met Eliza was here.
Lara Temme is tekstschrijver en woont samen met haar zoon (9) en dochter (11) in Brabant. Thuis wordt er veel gelachen, geknuffeld, gehuppeld en gezongen. Wel vals, maar daar heeft het gezin zelf weinig last van. Evenals de altijd rommelige zolder.
Soms komt financiële schade niet door verkeerde keuzes of pure pech, maar door – jawel – je eigen kind. Dat ontdekte Julie (29) toen ze het roze glittertasje van haar 3-jarige peuter opende.
Baby alert! Freek Vonk (42) heeft er een gloednieuwe titel bij. Hij is voor het eerst oom geworden. De bioloog deelt op Instagram het blije nieuws dat zijn zus Simone is bevallen van een zoontje: Melle.
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.
Een zacht ruisend geluid op de achtergrond. Voor veel ouders is white noise vaste prik bij bedtijd. Het geluid – alsof er een föhn of stofzuiger aanstaat – zou baby’s helpen sneller in slaap te vallen en beter door te slapen. Maar een expert waarschuwt nu voor dit populaire hulpmiddel.