Lindsay (40) volgde met Magalie (toen 7), Samuel (toen 5) en man Rik het spoor van Vincent van Gogh in Zuid-Frankrijk. En genoot daarbij uiteraard ook van de Franse gastronomie.
Lees verder onder de advertentie
Doen
Onwerkelijk Bevreemdend en bijzonder: de zoutmeren. Hier wordt zeezout gewonnen en je kan hier met een treintje of wandelend doorheen. Je kunt hier ook flamingo’s spotten! visitesalinsdecamargue.com
De enige echte Museum Fondation Vincent van Gogh is een kleinschalig museum met moderne kunst waarbij de link tussen de hedendaagse artiest en Van Gogh wordt gelegd. Met wisselende exposities, een fijne museumwinkel, overzichtelijke zalen en één werk van de meester zelf. fondation-vincentvangogh-arles.org
Lees verder onder de advertentie
Du vin Bij Valdition verkopen ze goede wijnen en hun eigen olijfolie, maar ook servies en tafelkleden. valdition.com
Zien
Flaneren Nîmes, Arles en Aix-en-Provence zijn mooie, maar niet te grote Franse steden met genoeg fijne straten, leuke steegjes om te ontdekken, musea, amfitheaters en winkels. Heerlijk om te flaneren of gewoon op een terrasje te hangen.
Voetsporen Met de Van Gogh-route kun je de belangrijke plekken uit het leven van Van Gogh bezoeken, zoals de psychiatrische inrichting, de arena van Arles waar hij het publiek schilderde en restaurant Carrel, waar hij een kamer huurde. vangoghroute.nl
Als in Marokko Bij Restaurant Volubilis kun je authentiek Marokkaans eten in een lief steegje met doorkijkje naar het amfitheater van Arles. De eigenaren zijn heel aardig en attent. volubilis-moroccan-restaurant.business.site
Très Français Chez Mamime is alles wat je zoekt als je in de Provence bent: een klassieke Franse kaart, leuke obers die verstand hebben van wijn en ook nog gelegen op een heerlijk pleintje met een fontein waar de kinderen eindeloos kunnen rondrennen. chezmamine.fr
Idyllisch Op een ander fijn pleintje met mooie bomen in Saint-Rémy zit Restaurant All’Osteria, waar je authentiek Italiaans kan eten van hun kleine kaart. facebook.com/AllOsteria/
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Nog vóór je kind de deur uit stapt, is de emotionele “basislijn” voor de dag vaak al bepaald. Niet door een strak schema of een perfect afgevinkte routine, maar door iets anders: hoe veilig en verbonden je kind zich bij jou voelt.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Romy* tijdens het optuigen van de kerstboom.
Bianca (31) is communicatieadviseur en woont samen met partner Pascal (35) en zoon Floris (2). Met zijn drieën vormen zij een levendig gezin waar zelden iemand stil zit óf zijn mond houdt. In haar eerlijke en herkenbare columns schrijft Bianca over hun gezellige en drukke leven, met alle chaos en liefde die daarbij hoort.
Over seks praten we liever niet op het schoolplein, maar zelfs binnen een jarenlang huwelijk blijft het vaak een taboe. Terwijl het, volgens relatietherapeuten, juist enorm veel zegt over de gezondheid van een relatie.