Is je kind tussen de 4 en 7 jaar oud en zoek je nog een leuk uitje voor deze zomervakantie of in het weekend? Check dit lijstje voor inspiratie.
Lees verder onder de advertentie
Attractiepark Drouwenerzand – Drenthe
Dit attractiepark is door de ANWB voor de vijfde keer op rij uitgeroepen tot het leukste uitje van Drenthe en wij snappen wel waarom. Consumpties zijn inbegrepen bij de entreeprijs en je kind kan zich hier uitleven in tientallen attracties zoals de Wild West Swing en de dierenmolen. Maar ook een ritje in het treintje of op een pony behoort tot de mogelijkheden. Oh, en vergeet de hunebed-achtbaan niet: die vind je natuurlijk alleen in Drenthe.
Lees verder onder de advertentie
Poppenvoorstelling – Noord-Holland
Voor kinderen houden acteurs in Amstelveen de leukste voorstellingen met handpoppen. Check de site voor de voorstellingen en speeldata. Ook leuk voor kinderfeestjes: de jarige mag gratis komen kijken en krijgt een cadeautje. Na afloop mag je samen met de artiesten op de foto.
Eens wat anders dan Artis of Blijdorp? Bezoek dan de BestZOO in Brabant: een kleine, overzichtelijke dierentuin waar je kind zich minstens zo goed vermaakt. Sta oog in oog met apen uit Zuid-Amerika en ijsvogels uit het Noorden van Europa. Je vindt er ook dieren die je in geen enkele andere dierentuin tegenkomt, zoals tamandua’s en wallaroes. Hebben jullie alle dieren gehad, dan relax jij op het terras en kan je kind z’n energie nog even kwijt in de speeltuin.
Lees verder onder de advertentie
PlayCafé – Limburg
Een eigen kasteel bouwen met enorme Legostenen? Of liever knippen en plakken in de knutselhoek? Voor kleine kinderen is er werkelijk van alles te beleven in het Playcafé in Heerlen. Aansluitend geniet je van een heerlijke pannenkoek en hoppa, de dag is geslaagd.
SchatEiland Zeumeren – Gelderland
Elk kind dat zich een echte piraat wil voelen, beleeft de dag van z’n leven bij SchatEiland Zeumeren. Ontdek onbewoonde eilanden, verborgen schatten en klim en klauter je weg langs de ballenkanonnen, op zoek naar het echte goud. Voor de ouders is er een fijn buitenterras met zonneweide, maar ook als het een dagje minder weer is, is dit een prima uitje: het schateiland is namelijk overdekt.
Vroeger dacht ik dat kinderen vooral schattig waren. Met een beetje knutselen en koekjes bakken kwam je vast een heel eind (ha ha ha). Dus riep ik altijd dat ik een rijke vent aan de haak zou slaan, kinderen zou krijgen en huisvrouw zou worden.
Maartje (48) is getrouwd en moeder van twee kinderen (13 en 10). Ze werkt als traumachirurg voor het mobiel medisch team van het Amsterdam UMC, waaronder de traumahelikopter.
Nathalie (35) is alleenstaand moeder van twee kinderen (7 en 5) en werkt sinds vijftien jaar bij de Haagse politie. Eerst als agent op straat, nu loopt ze stage als brigadier bij de recherche.
Professionaliteit, dat wil je uitstralen als je je op de werkvloer begeeft, maar die kan soms verraderlijk glad zijn. En daar lig je dan, languit op die vloer. Met je professionaliteit.
Wat als je wordt uitgenodigd voor een kerstdiner, en dan onverwacht een rekening gepresenteerd krijgt? Het overkwam Eva (33) en ze weet niet wat ze ermee aan moet.
Patrick (54) is schrijver van romans en freelance tv-redacteur. Hij woonde over de hele wereld en heeft vijf kinderen. Voor zijn column put hij uit een oneindige bron van even herkenbare als opmerkelijke verhalen over het vaderschap.