Je gaat trouwen, viert een groot feest, nodigt al je dierbaren uit en hebt de dag van je leven. En dan komt je schoonmoeder door de bocht.
Lees verder onder de advertentie
Anastacia, getrouwd met Remco, moeder van Philou (2): “Mijn trouwdag moest en zou de dag van mijn leven worden. Ik ben er zó lang mee bezig geweest om alles perfect te maken, maar toch betaalbaar te houden. Niet makkelijk, wel gelukt, kan ik inmiddels met volle overtuiging zeggen.
Het was een prachtige dag en we hebben enorm genoten. Onze dochter zag er super schattig uit in haar jurkje, ze bracht de ringen, gedroeg zich voorbeeldig. De ceremonie verliep vlekkeloos, het feest was geweldig. We hebben ook prachtige cadeaus mogen krijgen. En daar is ook het enige smetje op deze dag: mijn schoonmoeder.
Lees verder onder de advertentie
Gratis MOSZ leren tas
Abonneer voordelig en krijg een gratis MOSZ tas t.w.v. €119,95
Aangeboden door:
Gekke schoonmoeder
Mijn schoonmoeder is een eigenaardig type. Ze is niet onaardig, maar houdt er wel vreemde gewoontes op na en maakt soms keuzes die ik niet begrijp. Ik ken haar al even, dus ze kan me niet vaak meer verrassen met haar eigenaardigheden, maar wat ze op mijn bruiloft deed, was echt schandalig.
Toen alle avondgasten gearriveerd waren en het feest officieel was geopend, zag ik mijn schoonmoeder na een tijdje bij de tafel staan waar alle cadeaus op stonden. Ze was druk in de weer, maar ik begreep niet helemaal wat ze aan het doen was. Op een gegeven moment duurde het wel erg lang en vertrouwde ik het niet meer, dus vroeg ik mijn maid of honor om polshoogte te nemen.
Wat bleek? Mijn schoonmoeder was de cadeaus aan het rangschikken. Op aankoopbedrag. Ze was zelfs op haar telefoon op aan het zoeken of ze het exacte merk en type kon vinden, om dus de exacte aankoopprijs te achterhalen. Wat ontzettend gênant! Stel je voor dat dat op de trouwfoto’s te zien zou zijn, alsof wij die cadeaus zouden hebben gerangschikt. Hier moest ik meteen een eind aan maken.
Lees verder onder de advertentie
Voor Remco me tegen kon houden, ben ik in mijn prachtige trouwjurk naar haar toe gestampt en heb ik geroepen dat ze als de sodemieter bij die cadeaus weg moest gaan. Ik heb het allemaal weer een beetje gehusseld en ze is inderdaad niet meer in de buurt van de cadeaus gekomen. Wáárom zou je nou zoiets doen?! Onbegrijpelijk.”
Carina’s beste vriendin was haar getuige op haar bruiloft, maar bleek toen al een affaire te hebben met de man met wie ze trouwde… Je leest haar verhaal hier.
We gingen naar de Efteling. Het was Rosie’s eerste keer. De dag ervoor leek het wel zomer, maar juist die zondag kwam het met bakken uit de lucht en werden we regelmatig getrakteerd op een bliksemschicht. Ach, wat kan ik zeggen? Soms deugt je timing voor geen meter.
Kimberley is 35 jaar, intuïtief coach en moeder van twee dochters van 7 en 10. Samen met haar man en hondje vormen ze een gelukkig en avontuurlijk gezin. Kimberley heeft veel meegemaakt en sindsdien ademt ze levenslust. Ze woont met haar gezin op Ibiza, wat hen vrijheid, rust, avontuur en uitdagingen brengt. Je volgt haar […]
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Wendy,
Elsemieke (32) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (5 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.