Lekker afkoelen in de zee of het zwembad staat garant voor dikke pret, maar soms ook voor dikke tranen – van het lachen of van het huilen.
Ze iets laten zien, dat lukte
Melissa (37): “Ik zou mijn kinderen weleens even wat laten zien. Parmantig stapte ik op de hoogste duikplank van het zwembad en met een prachtige boog dook ik het zwembad weer in. Het resultaat? Mijn bikinibroekje hing op mijn enkels en mijn kinderen – en de rest van het zwembad, trouwens – lagen in een deuk terwijl ik dat ding spartelend en proestend weer aan probeerde te krijgen.”
Lees verder onder de advertentie
Schaamteloos
Elsemieke (30): “We hadden zo’n opblaasbaar zwembad in de tuin voor onze dreumes. Daar stond hij heerlijk in te poedelen, helemaal bloot. En ja hoor: ineens stond ie zonder pardon in dat badje te kakken. Ik haalde hem er natuurlijk snel uit, kakte hij gewoon verder op de tegels in de tuin – al lopend. Daarna was het met het bloot lopen wel klaar, voortaan toch maar een zwemluier aan.”
Lees verder onder de advertentie
Tot zover mijn gezag
Jeanette (41): “Mijn zoontje wilde per se van de hoge duikplank, maar dat mocht niet van mij. Ondanks mijn verwoede pogingen een gezagvolle moeder uit te stralen, stond hij even later toch boven op die duikplank. En eenmaal daar, durfde hij niet te springen. Dat had ik natuurlijk al van mijlenver aan zien komen. Er ontstond een rij achter hem, met kinderen die hem zaten te jennen. Daarop barstte hij in huilen uit. Hij durfde toen ook niet meer langs die kinderen om weer naar beneden te gaan. Dus daar ging ik, zelf ook die verdomde trappen op om mijn eigenwijze kind te halen.”
Lees verder onder de advertentie
Kamperen of een luxe hotel: wat is leuker voor kinderen?
Deborah (30) is samen met haar man en moeder van twee zoons Jake (4) en Cody (1). Ze schrijft over het moederschap, verlies en herstel na haar postnatale depressie. Je kunt haar ook volgen op Instagram.
In huize Jelies is het vaak een kwestie van geven en nemen, maar soms ook gewoon van doorduwen en afwachten. Vooral als de plannen van de één sneller gaan dan die van de ander, kan een simpel gesprek zomaar uitgroeien tot een mini-onderhandeling.
Linda Kranen uit het programma Een Huis Vol deelt op Instagram een persoonlijke update over haar zwangerschap. Met nog maar een paar weken te gaan, neemt ze haar volgers mee in de laatste voorbereidingen, de keuzes rondom de bevalling en het gezinsleven in Luxemburg.
De 29-jarige Emma wordt binnenkort voor het eerst moeder en werd daarom verrast met een babyshower. Helaas kijkt ze daar niet met een warm gevoel op terug. Ze werd namelijk uitgelachen op haar eigen feest.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken.
Wat begon als een persoonlijk verhaal over haar postnatale depressie, groeide uit tot een bestseller waarin duizenden vrouwen zich herkennen. Nu komt Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer met haar tweede boek Mama pakt door.