Ondanks dat meer dan de helft van de moeders wekelijks iets onderneemt met de hele bups, zou ruim 70 procent toch meer vrije tijd met het gezin willen besteden.
Lees verder onder de advertentie
Dat blijkt uit de poll naar aanleiding van het onderzoek van Kinder Chocolate.
Buiten de deur
Vooral gezinsuitjes buiten de deur zijn populair: bijna 90 procent van de moeders vult haar vrije tijd het liefst op die manier in. 7 procent gaat voor creatieve bezigheden (knutselen, tekenen, etc.) en een kleine 3 procent verkiest tv kijken of gamen boven het gezinsuitje. Op de vraag of de kinderen het liefst binnen of buiten zijn, geeft 86 procent ‘buiten’ als antwoord.
Lees verder onder de advertentie
Meer tijd vrijmaken
Uit het onderzoek blijkt verder dat 14 procent van de moeders een keer per maand een gezinsuitje plant. Ruim 32 procent doet dit twee keer per maand en meer dan de helft doet iedere week wel iets met het gezin. Ondanks deze uitslag zou ruim 70 procent van de ondervraagden tóch nog meer tijd voor de kinderen willen vrijmaken.
Lees verder onder de advertentie
Laat je verrassen
Ruim 35 procent van de moeders geeft aan het lastig om inspiratie te vinden voor een gezellig gezinsuitje. Maar daar heeft Kinder Chocolate iets op gevonden: in iedere Kinder Chocolate-actieverpakking staat een unieke code die toegang biedt tot één van de 500 activiteiten voor gezinnen die zich buitenshuis, op sportief óf op creatief gebied afspelen. Benieuwd naar het aanbod? Wissel de code in op kinderchocolate.nl/be en laat je verrassen!
Blijkbaar zijn Luke’s koffie, de eindeloze moeder-dochtergesprekken en Stars Hollow niet het enige wat we aan Gilmore Girls hebben overgehouden. Deze babynaam is namelijk steeds populairder geworden.
Als je kind midden in de nacht steeds benauwder wordt, wil je als ouder maar één ding: dat-ie zo snel mogelijk wordt geholpen. Kaj Gorgels belandde eind augustus met zijn tweejarige zoon Xavier op de eerste hulp op Ibiza, maar hield daar bepaald geen lekker gevoel aan over. Sterker nog: de ervaring laat hem twijfelen […]
Bij de Rijkerswoerdse Plassen bij Arnhem is dinsdagmiddag een lichaam gevonden. Vermoedelijk gaat het om zanger Ben Saunders die sinds dinsdagochtend onbereikbaar was voor familie en vrienden.
Prinsjesdag is natuurlijk vooral de dag van de troonrede en de miljoenennota, maar menig modefan kijkt ook reikhalzend uit naar de outfits van de royals.
Iris dacht het dit keer eens goed voor elkaar te hebben. De traktaties voor de verjaardag van haar oudste dochter stonden de avond van tevoren al helemaal klaar. Ging het last-minute tóch nog mis.
Kinderen die tijdens hun jeugd voortdurend probeerden ruzies te voorkomen of de sfeer in huis goed te houden, nemen die rol soms mee naar hun volwassen leven. Zelfs als ze zich daar helemaal niet bewust van zijn.