Zangeres Stacey Solomon plaatste op moederdag een foto van haar en haar twee jongens (9 en 5 jaar) in bad op Instagram. Zelfs nu nog, maanden later, wordt hier massaal op gereageerd.
Lees verder onder de advertentie
Een kleine greep uit de reacties: ‘Dit is zo fout in alle opzichten’, ‘Leer je kinderen grenzen’ en ‘Gun ze privacy!’
‘Dit is hoe wij met elkaar omgaan’
In de Britse tv-show Loose Women reageert ze op het commentaar: ‘Iedereen die vindt dat je als ouder niet met je kind in bad kunt, heeft issues. Waarom moet een naakt lichaam gelijk geassocieerd worden met iets seksueels? Waarom vinden wij dit gek? Samen in bad gaan wordt bij ons net zo normaal gezien als samen eten. Dit is hoe wij met elkaar omgaan en hoort bij onze dagelijkse routine.’
Ondanks de vele negatieve reacties, zijn ook veel moeders het met haar eens. ‘Een moeder die plezier heeft met haar kinderen: wat is daar in hemelsnaam mis mee?!’, wordt er geschreven.
Als ouder kun je nog zo je best doen om je kinderen met een gerust hart de wereld in te sturen, maar soms knijpt je moederhart toch even samen. Ook bij het koningspaar thuis is dat niet anders.
Sinterklaas is een gezellig kinderfeest, maar kan ook voor veel spanning zorgen. Bij Jikke (34) thuis zorgde de sinterklaassurprises dit jaar voor een portie kinderlijke wraak.
Louise emigreerde met haar gezin vanuit Frankrijk naar Nederland, voor het werk van haar man. Ze kwam er onlangs achter dat ze het sinterklaasfeest al die tijd verkeerd gevierd heeft.
Na jaren van onzekerheid en publieke speculatie is er eindelijk duidelijkheid voor Marco Borsato (58). De rechtbank sprak hem donderdag vrij van de beschuldigingen van ontucht met een minderjarige, omdat er onvoldoende bewijs was.
Het Sinterklaasjournaal zorgde afgelopen week voor de nodige ophef onder ouders. Toch is er iets waarvoor veel moeders het Sinterklaasjournaal wél aanzetten. Hint: niet alleen voor hun kinderen. De Hoofdpiet is onverwachts het gespreksonderwerp onder moeders geworden.