Staat Mila (2) te dansen met chocoladesaus op haar been, dan is de vakantie van influencer Mascha Feoktistova (36) geslaagd. En ze kijkt ook niet op een ijsje meer of minder.
Lees verder onder de advertentie
In het Kek Mama Zomerboek vertelt ze over vakantie met het gezin, die heel anders is dan vroeger.
“Ik snapte er vroeger niks van, ouders die riepen dat hun vakantie goed was ‘zolang hun kind het maar leuk had’. Gregor en ik gingen ook altijd naar van die adults only resorts. Tegenwoordig zit ik om negen uur ’s ochtends al in de ballenbak. Ik zoek mijn vakantiebestemmingen uit op kindvriendelijke activiteiten, anders vind ik het de moeite niet.”
Lees verder onder de advertentie
Opvoeden is ook loslaten
“Gregor en ik zijn niet superstreng: we hebben geen specifieke schermtijd en als Mila iets niet lust, hoeft ze het niet te eten. Grappig genoeg werkt dat goed: ze legt de iPad na een kwartiertje vaak zelf weg en lust bijna alles. In de zomer laten we de touwtjes nog wat meer vieren: dan gaat Mila een uurtje later naar bed en mag ze vaker wat lekkers. Eerst was ik daar strenger in, bang om Mila iets ongezonds te geven. Tegenwoordig ontneem ik haar geen dingen meer – ik wil niet dat ze later een verstoorde relatie krijgt met eten. Dus halen we een ijsje of wafel als ze daar zin in heeft.
“In de zomer laten we de touwtjes nog wat meer vieren”
Lees verder onder de advertentie
Qua kleding let ik in de zomer helemáál niet meer op. Ja, ik wil graag dat ze er leuk uitziet, maar als ik Mila in enkel haar luier zie dansen, met chocoladesaus die over haar been druipt en haar dat in de war zit, denk ik: dit is hoe vakantie moet zijn.”
Meer lezen? Het Kek Mama-vakantieboek ligt nu in de winkels.
Tegenwoordig groeien kinderen op in een digitale wereld waar virtueel geld bijna net zo echt aanvoelt als briefjes in hun spaarpot. Veel ouders denken dat ze goed zicht hebben op wat hun kind online doet, totdat ze plotseling geconfronteerd worden met een onverwachte creditcard rekening. Het overkwam Samira.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Marlijn Weerdenburg (42), actrice, zangeres en presentatrice, deelt in een openhartig interview met het AD-weekendmagazine Mezza het persoonlijke verhaal over haar oudste zoon Teun, bij wie onlangs ADHD in zeer extreme vorm werd vastgesteld.
In het EO-programma Meer dan Verwacht zagen we het rauwe, eerlijke en soms heftige leven van Tatiana: een alleenstaande moeder van een drieling met een flinke rugzak. In de meest recente afleveringen vertelde ze openhartig over haar financiële problemen en de mogelijke stap richting de schuldsanering. Maar inmiddels is er veel veranderd. In een update in een […]
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? Serieus?! In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Soms denk je dat je alles al voelt en weet tijdens je zwangerschap. Maar niets bereidt je voor op de onverwachte emoties die kunnen opduiken als anderen zich ineens mengen in iets dat voor jou zo persoonlijk voelt. Zoals het kiezen van de voornaam van je kind.