Wat zijn we trots op Kek Mama’s hoofdredacteur Helene van Santen (maar stiekem hadden we niet anders verwacht): ze is tijdens de Mercurs-uitreiking gekroond tot Hoofdredacteur van het Jaar!
Lees verder onder de advertentie
De Mercurs zijn dé vakprijzen voor de mediabranche. Alle prijzen worden toegekend aan personen en/of merken die zich in verschillende categorieën onderscheiden – een hele eer dus.
360 graden
Van het lanceren van Kek Mama TV en een gloednieuwe podcast tot het verwezenlijken van een exponentiële groei online: Helene heeft Kek Mama in een jaar tijd ijzersterk neergezet als 360 graden-merk. Een prachtige ontwikkeling, vindt de jury. En wij als redactie kunnen dat natuurlijk alleen maar beamen.
Lees verder onder de advertentie
Op afstand
De Mercurs werden dit jaar niet persoonlijk overhandigd, maar dit weerhield de redactie er niet van om tijdens de digitale uitreiking met z’n allen (thuis) de kurken te ploppen.
Soms denk je: lekker even een sportief avondje voor jezelf. Racket in de hand, haren in een staart, gáán. Maar voor Janneke Jelies (42) liep dat uit op een avond die ze liever had geskipt.
Het ouderschap anno 2026? Dat speelt zich niet alleen af op het schoolplein, maar ook in documentaires, roddelrubrieken en Instagramcomments. In de nieuwste afleveringen van Geen Rem laat Lil Kleine, ook wel Jorik Scholten, zich van zijn meest kwetsbare kant zien. Maar zijn ex Jaimie Vaes?
Openheid over geld: het blijft een ding. We zijn nieuwsgierig, vergelijken (stiekem) graag en hebben óók allemaal een mening. Lisa Bal – bekend van Een huis vol – besloot het gewoon anders aan te pakken.
Redacteur Melanie is getrouwd en moeder van peuter Saar en baby Julian. Met twee jonge kinderen bestaat haar leven uit een georganiseerde chaos van luiers, snottebelkusjes en peuterdrama.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Het superpopulaire programma Een Huis Vol is terug met een emigratiespecial. Daarin zien we hoe de familie Jelies en de familie Kraan hun geluk zoeken in het buitenland. Janneke en Johan Jelies verhuizen daarbij met hun negen kinderen naar Spanje.