Altijd fijn om je maand met een kakelverse horoscoop te beginnen. Daarom vertellen wij je maandelijks wat de sterren voor je in petto hebben op het gebied van geld, gezin en geluk.
Lees verder onder de advertentie
Weegschaal (23 september – 22 oktober)
Weegschalen staan bekend om hun tact en vriendelijkheid. Deze eigenschappen komen in mei heel goed van pas. Je staat op het punt om aan iets nieuws te beginnen. Dat kan van alles zijn: een nieuwe baan, een gezamenlijk project of een huwelijk.
Lees verder onder de advertentie
Beslissingen nemen
Jij doorvoelt als geen anders dat je maar één keer een eerste indruk kunt maken en daar zet je hoog op in. Luister goed, let op details en vertrouw op je mensenkennis. Je partner steunt je en staat volledig achter jouw beslissingen. Klinkt mooi, maar kordaat beslissingen nemen is niet je sterkste punt en al helemaal niet als er zoveel op het spel staat. Vraag om meer bevestiging of advies als dat fijner voelt.
Voor de liefde wordt dit een onvergetelijke maand. De aantrekkingskracht is sterk en jullie seksuele relatie is dik in orde. Daarnaast spelen diverse intense emoties spelen de komende weken een grote rol. Iets of iemand raakt je diep.
Deborah (30) is samen met haar man en moeder van twee zoons Jake (4) en Cody (2). Ze schrijft over het moederschap, verlies en herstel na haar postnatale depressie. Je kunt haar ook volgen op Instagram.
Waarom gaan sommige kinderen moeiteloos hun eigen weg, terwijl anderen zich snel laten meeslepen door de mening van de groep? Vaak heeft dat minder te maken met karakter dan met lessen die iemand al vroeg in het leven heeft meegekregen.
Wanneer er wordt gesproken over ouders en videogames, gaat het meestal over schermtijdregels, leeftijdsgrenzen of ouders die meekijken terwijl hun kinderen spelen. Maar een grote groep gamers blijft vaak buiten beeld: ouders die zelf gamen.
Bernike (29) is getrouwd met Ruben (31) en moeder van een dochter (1). In haar columns schrijft ze scherp, geestig en met zelfspot over de realiteit van het jonge ouderschap – waarbij ze oog heeft voor het absurde in het alledaagse.
De term ‘narcist’ wordt tegenwoordig te pas en te onpas gebruikt. Op sociale media krijgt vrijwel iedereen die egoïstisch, arrogant of manipulatief overkomt al snel dat label opgeplakt.