Altijd fijn om je maand met een kakelverse horoscoop te beginnen. Daarom vertellen wij je maandelijks wat de sterren voor je in petto hebben op het gebied van geld, gezin en geluk.
Lees verder onder de advertentie
Waterman (21 januari – 19 februari)
Je bent niet geschikt om alleen maar moeder te zijn en voor je gezin en huishouden te zorgen. Hoe graag je dat ook doet, de laatste tijd heb je misschien te weinig kans gehad om je horizon te verbreden. Een nieuwe baan, lid worden van een club, nieuwe mensen ontmoeten; het is de komende weken allemaal mogelijk.
Voorop staat dat jij je er goed bij moet voelen. Dát is eigenlijk het allerbelangrijkst, want als je dingen uit verplichting doet, betaal je daar een hoge prijs voor. Het kost teveel energie. Het is een flinke uitdaging, want in je gezin blijft het maar druk. Er moet zoveel gebeuren en er lijkt geen eind te komen aan de taken. Hoog tijd om orde op zaken te stellen en prioriteiten te stellen. Hulp van anderen is natuurlijk ook van harte welkom, maar daar moet je zelf om moeten vragen. In de liefde verandert niet veel. Of dat een voordeel is, weet alleen jij.
Op sociale media regent het reacties na de uitzending van Uit de Schulden. Veel kijkers begrijpen niet hoe het zo ver heeft kunnen komen. “Een erfenis van 3000 euro en dan meteen alles opmaken? Dat is toch onbegrijpelijk”, is een veelgehoorde mening.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Er zijn moeders die hun wasmand altijd leeg hebben, die op maandag het weekmenu klaar hebben en wiens aanrecht altijd blinkt. En dan heb je de moeders die het huishouden gewoon nooit helemaal onder controle krijgen.
Dat scholen bezig zijn met een gezond voedingsbeleid en beleg op brood, is natuurlijk alleen maar goed. Maar je kan ook overdrijven. Zeker voor moeders met zeer kieskeurige eters kan een streng beleid veel stress opleveren, vindt Ilse.
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.
Met een baby op vakantie gaan klinkt op papier als een leuk idee: zon, zee, qualitytime. Alleen vergeet je dan het hele stuk voor je aankomt op je bestemming. Zoals bepakt en bezakt het vliegtuig in komen met een kleintje.