Gratis wijn. Er zijn slechtere redenen om nu meteen een vliegticket te boeken. De bestemming? Een fontein in een Italiaans dorp waar de hele dag wijn uitkomt.
Lees verder onder de advertentie
De fontein – die eigenlijk te goed klinkt om waar te zijn – ligt in het Italiaanse dorpje Camino di San Tommaso. Deze plaats maakt onderdeel uit van een populaire pelgrimsroute van Rome naar Ortana. Een lokale wijnboer dacht dat de ‘wijntap’ een goede manier was om pelgrims een heerlijk drankje te bieden.
Gelukkig is het niet nodig om kilometers te wandelen om jezelf te trakteren op een glas. Iedereen is welkom om mee te proosten, dus ook jij en je vriendinnen. Drink je toch liever witte wijn in plaats van de rode variant? Deze wijnfontein is niet de allereerste in Italië, maar wèl de eerste waar non-stop drank uitstroomt. Andere van die fijne fonteinen staan langs de pelgrimsroute naar Santiago of op Italiaanse festivals.
Verloskundige Loïs Witmond was onlangs te zien in de serie De verloskundigen. Daarin kregen kijkers een inkijkje in haar werk, dat ze nét even anders aanpakt. Geen afstandelijke spreekkamer en een strikte scheiding tussen werk en privé, maar persoonlijke begeleiding waarbij ze negen maanden lang naast een zwangere vrouw staat: “Ze noemen me weleens hun […]
Suzes oudste zoon mag sinds kort zelfstandig van school naar huis, maar komt de laatste tijd steeds laat uit school. Als ze op een middag besluit te kijken waar hij blijft, ontdekt ze de reden voor zijn dagelijkse vertraging.
Ilse maakt zich zorgen om het milieu en de toekomst van haar kinderen en probeert op haar eigen manier bij te dragen om milieuvervuiling tegen te gaan. Zo eten zij en haar gezin uitsluitend veganistisch, gaan ze niet op vliegvakanties en koopt ze het liefst tweedehands. En daar vindt haar omgeving nogal wat van.
Even snel de vriezer opentrekken voor iets lekkers bij het avondeten? Dan is het misschien verstandig om eerst te kijken wat er precies in je vriesvak ligt.
Een avond die Melissa De Lange waarschijnlijk liever snel vergeet. De moeder van acht kinderen belandde onlangs met twee van haar zoons op de spoedeisende hulp.
Sommige momenten maken je in één klap een stuk ouder, maar dan wel op de allerleukste manier. Jörgen Raymann krijgt er binnenkort in elk geval een nieuwe titel bij: opa.