In Kek Mama 1 stond een geweldige portrettenserie over vrouwen die met de jaren steeds meer op hun moeder gingen lijken. En ook deze foto’s laten verrassende overeenkomsten tussen moeder en dochter zien.
Lees verder onder de advertentie
Met een computersysteem werden de portretten van 5 moeders en dochters aan elkaar geplakt. Los van een paar rimpels zie je nauwelijks verschil. Wij hopen dat we er later ook net zo prachtig uitzien als onze moeders.
Lees verder onder de advertentie
1. “Ik hoop dat ik er later hetzelfde uitzie als mijn moeder.”
2. ”Ouder worden is zo pijnlijk als ik zie hoe knap mijn dochter is.”
3. “Het is vleiend als mensen gelijkenissen zien tussen mij en mijn dochter.”
4. “Ik had nooit gedacht dat mijn dochter en ik zoveel op elkaar zouden lijken.”
5. “Als ik over 30 jaar op mijn moeder lijk, ben ik een tevreden mens!”
Lies (38) viert al jaren geen Valentijnsdag met haar man, maar één traditie is heilig: zij en haar beste vriendin sturen elkaar ieder jaar een kaartje. Maar dit jaar maakte de kaart van haar vriendin meer los dan verwacht..
Maureen was net vier maanden aan het daten met Jonathan, toen ze onverwacht zwanger werd. Ze dacht dat Valentijnsdag de uitgelezen kans was om hem dat te vertellen. Het liep net even anders.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Liva (30) haar struggle. Ze geeft namelijk iets te graag geld uit aan cadeaus voor andermans kinderen. Tot grote frustratie van haar man..
Welmoed Sijtsma is terug op tv na haar zwangerschapsverlof. In oktober beviel ze van haar eerste kindje. In de uitzending van Goedemorgen Nederland werd de presentatrice afgelopen maandagochtend dan ook warm ontvangen.