Van een broodje hagellag tot kankerhoes kijken in de dierentuin. Jullie kinderen doen de grappigste versprekingen.
Lees verder onder de advertentie
Inge Louise: ‘Mijn dochter van twee hoort mij wel eens zeggen: “mama kan niet heksen schat” in de trant ik kan niet alles tegelijkertijd… Mijn dochter probeer dat af en toe te herhalen als haar babybroertje huilt, en ik druk ben. “Mama kannie seksen babybroer” zegt ze dan.’
Lees verder onder de advertentie
Shalida: ‘Onze dochter, net 2, vond haar pielie mous (Minnie Mouse) dekbedovertrek wel mooi.’
Marloes: ‘Onze dochter, bijna 3, zit op de Pinogroep bij de opvang. Regelmatig roept ze heel blij: “Mamaaa, wanneer mag ik weer naar de piemels?”‘
Shalinie: ‘Mijn zoontje van 3 zei tegen oma na een bezoek in de dierentuin: “Ik heb ook kankerhoes gezien.”‘
Denise: ‘Wij gaan altijd boodschappen doen bij Bart en Hein, dochter is nu ruim 3,5, kan heel goed praten, maar ik wil deze erin houden hoor.’
Alice: ‘Broodje hagellag.’
Iris: ‘Mijn jongste dochter zei “Au mem kont'” waarom mijn oudste dochter antwoordde: “Doe dan poedersuiker erop.” Ze zijn 2 en 4 jaar en mijn oudste bedoelde natuurlijk talkpoeder.’
Lucie: ‘In Sinterklaastijd: “Hoe waaien zijn wimpers, hij dekt op en neer….”‘
Shanique: ‘Mijn zoon wilde nog een kusje en zei: “ik wil nog een kutje”.’
Kek MamaEditie 1 van 2024, liefde en seks, ligt nu in de winkel. Wil je dat de glossy altijd als eerste bij jou op je deurmat valt?Abonneer je dan nu voor slechts €29,95 per jaar.
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Geen zin om voor de hele bubs te cateren of te bemiddelen in politieke discussies: er zijn genoeg redenen om kerst een keertje te ontvluchten. Dat lukt de een beter dan de ander, weet Hester Zitvast. Want niet iedereen is bestand tegen smeekbedes van de familie.
De feestperiode is nog maar net begonnen, maar de stapel cadeaus van opa en oma groeit en groeit. Superlief natuurlijk, maar niet altijd nodig. Met deze tips blijft het gezellig en voorkom je dat jouw huis straks lijkt op een speelgoedmuseum.
Hilda Clevering (45), Sarah van Rooijen (38) en Lenke Melman (36) zijn alle drie moeder en weduwe. Ze ontmoetten elkaar via een lotgenotengroep op Facebook.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?