Met het hele gezin tussen de kakkerlakken. Je zoontje die de blits maakt op Bali. Beren rond de tent. Een vriendin met een verschrikkelijk ochtendhumeur. Sommige vakanties zijn onvergetelijk.
Claire (31) heeft een relatie met Aaron en is moeder van Felix (3).
De voortekenen zijn al slecht. Felix is snotverkouden, de vlucht naar de Turkse Riviera ruim vijf uur vertraagd. Eenmaal in de lucht zet mijn zoontje het op een krijsen en houdt daar pas vlak voor de landing mee op.
Lees verder onder de advertentie
Midden in de nacht arriveren we in ons hotel. Hoe positief de recensies op internet ook zijn, onze kamer is te klein, vies en benauwd. Maar we zijn doodmoe en gaan slapen. Morgen vragen we wel een nieuwe kamer. Al snel blijkt dat onze kamer het domein is van terrormuggen. De douche is ijskoud en er schiet een vette kakkerlak uit de kledingkast. Ik háát kakkerlakken. Een nieuwe kamer is niet mogelijk, maar er komt iemand naar de douche kijken en we krijgen klamboes.
Lees verder onder de advertentie
Ingesmeerd met antimuggenspul en voorzien van oordopjes hopen we de volgende nacht beter te slapen. Tevergeefs, onze luidruchtige Engelse buren drinken en kletsen tot diep in de nacht op het balkon. De volgende nacht verloopt hetzelfde. Goddank slaapt Felix overal doorheen, maar wij zijn na drie beroerde nachten gesloopt.
Gelukkig krijgen we halverwege de week een andere kamer – zonder asociale buren en terrormuggen. Felix is niet meer verkouden, de zon schijnt, eindelijk kan het grote genieten beginnen. Niet. Aaron krijgt voedselvergiftiging en sluit zich op in zijn hotelkamer. De laatste dag wordt onze camera gestolen. Wég foto’s. Ik geloof niet dat ik het heel erg vind. Aan deze vakantie denk ik liever niet meer terug.
Met twee vaders in je leven wordt Vaderdag ineens een iets complexere puzzel. Voor Nino van der Meijde (19) is het wel glashelder wie die rol écht vervult. Hoewel zijn biologische vader niemand minder is dan Octave ‘Okkie’ Durham, de man achter de beruchte Van Gogh-roof, ligt zijn hart bij Andy van der Meijde (46).
Elke generatie moeders denkt stiekem dat zij het echt anders doet dan de vorige. En dat klopt ook best. Waar oma nog geloofde in “niet lullen maar poetsen”, en onze eigen ouders ineens álles gingen overanalyseren, blijken Gen Z-ouders hun eigen route te kiezen.
Kim Feenstra (40) neemt even een pas op de plaats. In het programma Gelukkig hebben we de foto’s nog! kijkt het model terug op haar leven, en vertelt dat een nieuwe romance er voorlopig niet in zit.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week het dilemma van Georgina (38). Ze heeft haar kleuter namelijk niet onder controle en schaamt zich hiervoor.
Thijs Boermans zit midden in de babybubbel én de liefdesfase. Samen met Anna Nooshin geniet hij volop van het gezinsleven met dochter Nala, die in februari 2024 werd geboren.