Dat hun man moslim is, achttien jaar ouder of een halve meter langer, het zal deze vrouwen worst wezen.
Lees verder onder de advertentie
Kelly: “Marcel is 2,13 meter, ik 1,62. Lopen we op straat, dan zie je mensen fluisteren en wijzen. Sommigen maken zelfs foto’s. Snap ik wel, ik zou ook omkijken. Maar soms gaat het ver: dan nemen mensen stiekem selfies om Marcel op de foto te krijgen. Of krijg ik de vraag of het wel lukt in bed. Nou, in bed is het net zoals bij de rest van Nederland, er is niks raars aan.
Lees verder onder de advertentie
Extra diep bad
Sinds een paar jaar wonen we in een nieuwbouwhuis. Bewust, want hier zijn de plafonds en deuren hoger. We hebben een extra diep bad zodat Marcel languit kan liggen. De wc is verhoogd – tijdens mijn zwangerschap moest ik een krukje gebruiken.
We hebben geen last van ons lengteverschil, we zijn eraan gewend. Het heeft ook z’n voordelen. Als we naar een concert gaan, raak ik hem nooit kwijt – Marcel torent boven iedereen uit. En hij mag de drankjes halen. Niemand die hem over het hoofd ziet.
Lees verder onder de advertentie
Lange benen
Ik moest even slikken toen ik zwanger was van Jessie en de dokters zeiden dat ze heel lange benen had. We waren benieuwd hoe groot de kinderen zouden worden. Lucy heeft een normale lengte, maar Jessie is langer dan gemiddeld. Ik hoop eerlijk gezegd niet dat zij twee meter wordt, dat lijkt me niet fijn voor een meisje. Nou ja, voorlopig zit ze netjes bovenaan de curve. We zien wel.”
Lees verder onder de advertentie
Kelly Aarts (35) is getrouwd met Marcel, moeder van Jessie (7) en Lucy (5) en is eigenaresse van Mini & More outlet kinderkleding.
De hele portrettenserie staat in Kek Mama 03-2019.
Hoe combineer je het ouderschap met een goedlopende carrière? In ‘De ladder op’ interviewen we bekende Nederlandse vrouwen hierover. In deze editie: Loes Daniels (36). Zij en haar partner Roderick zijn trotse ouders van Hugo (2,5) en Lotti (7 maanden).
We kennen ze allemaal: die ene vriendin die keer op keer verliefd werd op de verkeerde man. Charmante praatjesmakers, mysterieuze types of gewoon regelrechte bad boys. Volgens de sterren is dat geen toeval: sommige moeders hebben er simpelweg een handje van om steeds weer te vallen op het verkeerde type.
Soms gebeurt het opeens: je kind wil een rigoureuze verandering in zijn uiterlijk. Waar je zelf nog denkt aan knipbeurten van een paar centimeter, komt je zoon doodleuk met een ander idee bij de kapper. Het overkwam Sam.
Steeds de Insta van je ex checken helpt niet om over je scheiding heen te komen, dat snapt Renée heus wel. Maar zich verliezen in het partyen op Ibiza lukt haar ook niet. Totdat ze na een toevallige ontmoeting alsnog weet te ontdooien. En hoe.