Bijna 60% van de moeders wil meer tijd met haar kinderen doorbrengen en werk is een van de redenen dat dat niet lukt. ‘Ik voel me schuldig dat ik door werk minder tijd heb voor mijn kinderen’, zegt 35%.
Lees verder onder de advertentie
Dat blijkt uit de grote Kek Mama jubileum-enquête.
Ruim 80% van de moeders heeft betaald werk (gemiddeld 25 uur per week) en bijna alle partners werken gemiddeld 42 uur per week. Acht op de tien moeders zijn minder gaan werken toen ze een kind kregen en datzelfde geldt voor 18% van de vaders. Voor 54% van de moeders is betaald werk minder belangrijk geworden sinds de komst van de kinderen.
Lees verder onder de advertentie
Tijd is een hot topic voor moeders anno nu. Zo vindt één op de vier moeders dat ze te weinig tijd heeft voor zichzelf en is de tijdsverdeling geregeld aanleiding voor ruzie tussen ouders. Benieuwd naar alle onderzoeksresultaten? Je leest ze hier.
Het waren even billenknijpen voor Lukas Wildeman, bekend van Een huis vol. De realityster moest onder het mes vanwege ernstige klachten aan zijn duim, en dat zorgde voor flink wat spanning.
Oké, dit gaat je verrassen. Simon Bal, ja, diezelfde Simon uit Een huis vol die we inmiddels kennen met donker haar en die prominente snor, zag er nog geen vijf jaar geleden heel anders uit.
Laten we eerlijk zijn: bijna iedereen fantaseert weleens over seks. Toch praten we daar niet zo snel over, zeker niet tijdens een koffiedate of op het schoolplein. Nieuw onderzoek laat zien dat je persoonlijkheid invloed kan hebben op hoe vaak je zulke fantasieën hebt.
Huiselijk geweld komt in allerlei vormen. Audrey Zetta kreeg er ook mee te maken, toen haar ex-man duidelijk maakte dat ze bij een zwangerschap voor abortus moest kiezen.