Standaard kerstcadeaus zijn altijd handig, maar na het zoveelste paar wollen sokken komen ze toch wel je neus uit. Daarom hebben wij ter inspiratie de meest nutteloze cadeaus voor je op een rij gezet. Leuk om te geven én om te krijgen.
Lees verder onder de advertentie
Wanneer een goede kop koffie niet genoeg om die zware nacht weg te drinken. € 9,95 bij Radbag.
Man, wát een uitvinding: zo kan je ongestoord een tukkie doen op kantoor. € 18 bij Cadeau.nl.
Heeft je kind een onmogelijk hysterische bui en zit je met de handen in het haar? Gebruik deze panic button: resultaat verzekerd. € 12,95 bij Get-digital.
Bureaustofzuiger Henry: zuigt niet meer op dan een paar kruimels, maar ach, hij staat leuk op je bureau. € 14,95 bij Radbag.
Het ouderschap zit vol mooie, maar ook angstige momenten. Voor moeder Ezra (41) leek het een doodgewone avond, totdat ze – nogal onverwachts – oog in oog stond met haar peuter.
Actrice Anouk Maas kruipt dit jaar in de huid van Maria Magdalena in The Passion 2026. Voor Maas voelt deze rol extra speciaal. Het komt in een periode waarin haar leven flink is veranderd.
Toen Ariane beviel van haar eerste kind, dacht ze één ding zeker te weten: de kraamweek zou haar redding zijn. Lekker cocoonen met haar baby, de kraamzorg die de boel draaiende hield, thee bracht, de was deed, misschien zelfs een keer een boterham met hagelslag smeerde. Spoiler: het liep iets anders.
Noëlle en haar vriend Ferri verwachten in september hun eerste baby. Dat klinkt in eerste instantie niet als wereldnieuws, alleen Noëlle is zelf niet zwanger, maar haar moeder Angela wel.