Het is vandaag dan wel Koningsdag, maar onze koning heeft ook een mooie vrouw aan z’n zijde. Dat koningin Máxima op deze dag opvalt, is niet gek. Met haar prachtige kleding trekt ze veel bekijks. Maar hoe zag ze er eigenlijk uit als kind?
Lees verder onder de advertentie
Zou onze koningin vroeger ook al in mooie jurken rondhuppelen? Of was ze meer van de stoere kleding? Wij waren benieuwd en zochten wat oude foto’s op.
Hier zie je kleine Máxima plezier hebben op de schommel. Ze is nog onherkenbaar, maar aan haar lach te zien was ze erg aan het genieten.
Hier zie je koningin Máxima op Northlands School: de school waar ze haar jonge jaren doorbracht. Hier is ze al wat meer zoals we haar nu kennen. En velen zien overeenkomsten met haar kinderen, zeker met één van de prinsessen. Mensen vinden haar dochter Alexia erg op haar lijken.
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Op sociale media regent het reacties na de uitzending van Uit de Schulden. Veel kijkers begrijpen niet hoe het zo ver heeft kunnen komen. “Een erfenis van 3000 euro en dan meteen alles opmaken? Dat is toch onbegrijpelijk”, is een veelgehoorde mening.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.
Dat scholen bezig zijn met een gezond voedingsbeleid en beleg op brood, is natuurlijk alleen maar goed. Maar je kan ook overdrijven. Zeker voor moeders met zeer kieskeurige eters kan een streng beleid veel stress opleveren, vindt Ilse.