Lijkt het jou fantastisch om iedere dag mooie, grappige en herkenbare verhalen te maken over het moederschap? Barst je van de ideeën en wil je je schrijf-skills een flinke boost geven? Dan zoeken wij jou!
Lees verder onder de advertentie
Ons kleine team draait op creativiteit, goede humor en een zorgwekkend hoge snackconsumptie. Tussen het harde werken door wordt veel gekletst, veel gegiecheld en soms nog even gewinkeld, want hé, hartje Utrecht ligt letterlijk aan onze voeten. En als er weer een nieuwe printeditie van de persen rolt, proosten we traditiegetrouw met mimosa’s. Gewoon, omdat het kan. Klinkt dit als muziek in je oren? Lees dan snel verder.
Lees verder onder de advertentie
Wat ga je doen?
Een greep uit de dingen waar jij dagelijks je tanden in mag zetten (naast het snoep in de goedgevulde snoeppot):
Artikelen maken voor KekMama.nl – van korte nieuwtjes tot uitgebreide verhalen die moeders raken, inspireren of laten schaterlachen
Interviews houden met ouders die iets bijzonders te vertellen hebben
Rubrieken maken voor onze printeditie (ja, je werk ligt straks écht in de winkel)
Meedenken over nieuwe rubrieken, invalshoeken en formats
Wie zoeken we?
Iemand die:
Derde- of vierdejaars student is van Journalistiek, Communicatie of iets vergelijkbaars
Blij wordt van schrijven en dat in (bijna) foutloos Nederlands kan
Nieuwsgierig is en niet bang om initiatief te nemen
Gezellig is, open communiceert en zin heeft om écht onderdeel van het team te zijn
Wat bieden wij?
Een warm, hecht en vrolijk team (uitgeroepen tot Redactieteam van het Jaar 2025!)
Veel vrijheid om ideeën te pitchen, uit te werken en te publiceren
Begeleiding van redacteuren die jou graag zien groeien
Een hoop praktijkervaring – digitaal én in print
Gezellige lunches op kantoor, maandborrels & team uitjes
Een passende stagevergoeding
Dus, heb jij zin in een stage waar verhalen schrijven net zo vanzelf gaat als dat de zure matten verdwijnen uit onze snoeppot? Waar je midden in een brainstorm ineens in een TikTok-trend belandt, en waar hard werken en hard lachen prima samengaan? Stuur dan snel je motivatie en CV naar lisa.van.den.akker@familyblend.nl, want wij staan te springen om je te ontmoeten!
Alsof het gemis van Jade Kops nog niet groot genoeg was, krijgt haar familie opnieuw een zware klap te verwerken. Via Instagram maakt haar zus Amber bekend dat ook hun opa is overleden. Nog geen paar maanden nadat ze afscheid moesten nemen van Jade, volgt opnieuw een ingrijpend verlies.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Renate, die per ongeluk een doodenge mascotte op de verjaardag van haar dochter liet komen.
Dat André Hazes (32) en Noa Braaf inmiddels ruim een jaar samen zijn, is geen geheim. Volgens de zanger is hun relatie vooral rustig en stabiel. Sterker nog, hij zegt dat ze nog nooit echt ruzie hebben gehad.
Michelle Walk kiest ervoor om geen doekjes meer om het verleden te winden. In haar podcast That’s so us vertelt de 33-jarige influencer voor het eerst openlijk dat ze tijdens haar polyamoureuze relatie gevoelens ontwikkelde voor een andere man.
Wanneer je samen iets leuks plant, zoals een avondje naar de bioscoop, een theatervoorstelling of een dagje pretpark, kan het moment waarop de rekening op tafel komt de sfeer soms net even doen kantelen. Want wie betaalt wat, en hoe zorg je dat het gezellig blijft?
Na een jarenlange strijd tegen kanker is Jade Kops vanmorgen op 19-jarige leeftijd overleden. Het verdrietige nieuws deelt de familie op haar eigen Instagramaccount.