André Hazes doet boekje open over co-ouderschap: ‘Dan volgt er een discussie met zijn moeder’
Co-ouderschap kan soms best een uitdaging zijn en ook bij André Hazes en Monique Westenberg blijkt dat herkenbaar ingewikkeld.
Beeld: via Instagram @suzanenfreek
De speen in de tas, de microfoon in de hand – het is spitsuur deluxe voor Suzan & Freek. Want ze zijn weer terug op het podium, maar nu met een compleet nieuw leven achter de schermen.
Afgelopen vrijdag stond Paaspop weer op de planning en dat voelde voor het duo meteen als thuiskomen.
Na maanden in een knusse babybubbel, want in november werd zoon Sef geboren, pakken ze het artiestenleven moeiteloos weer op. En ja, dat levert ook een klein beetje mom guilt (of dad guilt) op, maar vooral heel veel enthousiasme. “Wauw, wat hebben we dit gevoel gemist, papa en mama zijn weer on the road”, delen ze op Instagram. Het is duidelijk: het podium blijft kriebelen, zelfs met gebroken nachten op de teller.
Toch staat één iemand altijd met stip op één: hun kleine Sef. Na optredens sprinten ze letterlijk terug naar huis. “Na de shows snel terug om avondvoeding te kunnen geven aan Sef”, schrijven ze. Slaap komt later wel. Prioriteiten, hè.
Tekst gaat verder onder post
En juist die combinatie maakt het voor hen extra bijzonder. “Prachtig om deze twee werelden te kunnen combineren.” Werk en ouderschap in perfecte (oké, soms licht chaotische) harmonie. De komende tijd wordt het allesbehalve rustig. Deze zomer zijn ze te spotten op grote festivals als Pinkpop, Concert at Sea en Zwarte Cross. Kortom: papa en mama zijn back in business, met een volle agenda en een volle luiertas.
Eerder gaven de kersverse ouders een update met hartverwarmende beelden. Je bekijkt ze hier.
Beluister onze nieuwste podcast-aflevering hieronder!
Bron: Instagram