Familie Jelies reageert op online kritiek: ‘Nare berichten’
Leven in Spanje klinkt als een droom, maar ook daar is de familie Jelies niet gevrijwaard van online commentaar.
Beeld: Instagram @channahkoerten
Het gezin van FunX-dj Nordin en zijn vriendin Channah Koerten is uitgebreid: hun kindje is geboren!
In de middagshow van Youssef en Wef vertelde Nordin hoe de bevalling verliep, en dat ging er behoorlijk intens aan toe.
Volgens Nordin kwam hun baby niet op de meest makkelijke manier ter wereld. “De baby lag in een stuithouding. Normaal kom je met je hoofd naar buiten ter wereld, maar ons kindje kwam als eerst met het achterwerk. Het ging daardoor veel lastiger dan wij allebei verwacht hadden”, begint hij het verhaal.
En dat leverde aardig wat spanning op: “Op een gegeven moment was er ook wel paniek in de tent en toen moest de baby ook echt geholpen worden om eruit te komen. Dit was in vergelijking met de vorige keer best wel eng en heftig.”
Na zo’n pittige bevalling zou je denken dat Channah wel even plat moet. Maar nee hoor, volgens Nordin is zijn vriendin een echte powervrouw. “Een half uur na de bevalling liep ze al naar het toilet. De kraamverzorgster zegt de hele tijd: ga nou liggen en slapen. Maar Channah is niet stuk te krijgen. Het lijkt wel alsof ik het er zwaarder mee heb dan Channah. Ik heb heel veel respect voor haar, ze doet het heel goed.”
Nordin en Channah besloten tijdens de zwangerschap het geslacht van hun kindje nog niet naar buiten brengen en houden het voor nu nog even voor zich. “Wij dachten: het is leuk om het geheim te houden en familie en vrienden tijdens de ‘gender reveal‘ laten raden wat het is. Daar maken we het gender, maar ook de naam bekend.”
Gelukkig deelde het koppel wel een zoete foto van hun pasgeboren kindje. Benieuwd geworden? Je bekijkt de foto hier.
Bron: FunX