Paris Hilton heeft zich uitgelaten over haar keuze om haar kinderen via een draagmoeder te krijgen. ‘Draagmoederschap was een moeilijke beslissing om te nemen.’
Lees verder onder de advertentie
Dit vertelde de hotelerfgename op de première van het tweede seizoen van haar realityserie In Love With Paris.
Ze legt uit: “Ik had graag die ervaring gehad van het laten groeien van de baby in je buik en het voelen van de schopjes en al die opwindende momenten, maar mijn leven is gewoon zo openbaar geweest,” vertelde ze. “Dus hoewel de baby biologisch van mij en Carter is, besloten we om een draagmoeder hem (zoon Phoenix, red.) te laten dragen.” Eerder gaf Paris Hilton als reden de enorme angst om te bevallen als reden om te kiezen voor het draagmoederschap. Zoon Phoenix kwam 10 maanden geleden ter wereld, zijn zusje London nog geen twee weken geleden. Ook zij kwam via een draagmoeder ter wereld. Paris is sindsdien in de zevende hemel. “Ik ben zo ontzettend blij dat onze kleine prinses er is. Mijn leven voelt gewoon zo compleet, nu ik mijn kleine jongen heb en nu ook mijn meisje.”
“Mijn leven voelt zo compleet”
Lees verder onder de advertentie
Normaal gezin
Nu ze een gezin vormen, wil man Carter ervoor zorgen dat zij kinderen zo normaal mogelijk opgroeien en niet bekend staan als ‘de kinderen van Paris Hilton’. “We moeten aan veiligheid denken. Als we naar de markt gaan, is het één ding als iemand Paris vraagt om een foto. Het is een heel ander verhaal als de baby in een kinderwagen meegaat.”
Opa’s en oma’ kunnen een heerlijke extra laag liefde en koekjes toevoegen aan het leven van je kind. Of… net dat beetje chaos, bemoeienis of verwarring brengen waar je als ouder niet altijd op zit te wachten.
Veel mensen denken bij een goede opvoeding meteen aan liefde, aandacht of de juiste middelen. Maar uit nieuw onderzoek van Harvard University komt een andere factor naar voren die opvallend veel invloed heeft op de ontwikkeling van kinderen.
Fantastisch babynieuws! Jennifer Hoffman is bevallen van een dochtertje. Op Instagram deelt de 45-jarige actrice de eerste foto van het meisje en laat ze weten dat hun gezin nu compleet voelt.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: we zijn toch allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Romée en Johnny.
Voor veel vrouwen is een zwangerschap een periode vol blijdschap, spanning en verwachting. Maar voor Jennifer Hoffman kwam daar ook iets anders bij kijken: het gevoel dat ze zich moest verantwoorden voor haar leeftijd.