Leuk babynieuws! Momfluencer Kelly Beukers en haar verloofde Rory verwachten hun vierde kindje. Dat maakt het koppel bekend op Instagram met een prachtige video.
Lees verder onder de advertentie
“Allermooiste verrassing die wij ons konden wensen”, deelt het influencerkoppel op hun social media.
Trots gezin
In de Instagramreel die Kelly Beukers en Rory Turubassa delen, schildert het stel de aankondiging ‘Baby #4’ met witte verf op een wand. Ook hun drie zoontjes stralen in de video en showen samen met de trotse ouders (to be) de echofoto.
Een dag vóór de zwangerschapsaankondiging deelde het koppel nog het onverwachte nieuws dat hun geplande bruiloft niet door kon gaan: “Niets gaat zoals gepland..” meldde het stel onder een Instagramfoto. “Wij moeten jullie vertellen dat de bruiloft die dit jaar gepland stond niet doorgaat. We komen later even met een uitgebreide update.” Die uitgebreide update blijkt dus het blijde babynieuws. Gefeliciteerd!
Kelly Beukers trad jarenlang op als zangeres en runde daarna samen met Rory een zang- en dansschool. Hun bekendheid steeg in een rap tempo door hun video’s op Instagram en TikTok. Samen hebben Kelly en Rory al drie zoontjes. Tweeling Jackson en James (4), die na een zwangerschap van 26 weken al werden geboren, en Djoah (2). In dit interview deelt Kelly meer over hoe zij en Rory de vroeggeboorte van de tweeling destijds beleefden.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
Ze spelen samen, twee meisjes van een jaar of zeven. Boven op de kinderkamer, urenlang zoet met knuffels, tekenspullen en fantasieën. Het lijkt een droom van een speelafspraak. Tot de avond valt en boven tafel komt wat ze daar echt deden.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.