Eindelijk is het zover voor Aida Jelies: haar allereerste rijles. Net achttien, mag ze voor het eerst zelf de weg op, iets waar ze zowel naar uitkijkt als tegenop ziet.
Lees verder onder de advertentie
Spannend? Zeker. De start is allesbehalve rustig, want Aida slaat meteen doodsangsten uit. Maar haar vader Johan vindt dat juist een goed teken.
Aida Jelies achter het stuur
Zijn manier van lesgeven is allesbehalve standaard. Johan gooit zijn dochter een beetje in het diepe en laat haar kennismaken met de belangrijkste basisvaardigheden van het autorijden. Tijdens de hellingproef klinkt zijn enthousiaste aanmoediging: “Gas, gas, gas!” Terwijl Aida probeert het allemaal onder controle te houden, wisselen ze van stoel, zodat zij ook echt kan sturen.
Volgers reageren enthousiast: “Wat een leuke manier om te leren rijden, lijkt me echt spannend!’ en “Hahaha, die ‘Gas, gas, gas!’-aanmoediging had ik zelf ook nodig gehad.” Anderen merken op hoe slim het is dat ze echt van stoel wisselen: “Zo leer je pas echt zelfstandig rijden”, en sommigen delen herkenning: “Mijn ouders deden vroeger ook zoiets, geeft echt een adrenalinekick, maar wel doodeng.” Uiteraard zijn er ook volgers die het nét iets eng vinden: “Ik zou dit niet durven, respect voor jullie beiden!”
Wietze de Jager sprak in KINDEREN!!!! de podcast met Frank van der Lende en Leonie ter Veld over zijn kinderen, zijn leven op Bonaire en zijn grootste angst in het ouderschap.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Marieke (40) en Joris […]
Een naam bedenken voor je kind is nog best een klus. Kies je iets klassieks, iets unieks of ga je voor een naam die niemand snel vergeet? Destiny kreeg zo’n naam. Vooral haar tweede naam zorgt regelmatig voor opmerkingen.
Estavana Polman (34) en Rafael van der Vaart verwachten opnieuw een kindje, maar voordat de oud-handbalster en Rafael hun babynieuws met de buitenwereld deelden, moest Estavana creatief zijn met smoesjes.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Bo (31), die na een spontaan speeltuinbezoekje een opmerkelijk betaalverzoek kreeg.
Een nieuwe schooldag betekent meestal rennende kinderen, geroep op de gang en hier en daar een rugzak die net iets te enthousiast tegen een muur knalt. Maar niet bij basisschool De Oversteek in Nijmegen-Noord.