Familie Buddenbruck uit Een Huis Vol deelt verrassend nieuws: ‘We gaan misschien toch terug’

een huis vol buddenbruck
Maaike van Eijk
Maaike van Eijk
Leestijd: 2 minuten

Verhuizen met een groot gezin is al een onderneming op zich, maar de familie Buddenbruck pakt het gewoon aan alsof het niets is. Waar andere ouders al zweten bij het vooruitzicht van één verhuisdoos, verkassen Thaila en Rob met hun hele bups van land naar land.

Lees verder onder de advertentie

En jawel hoor: ze zijn weer onderweg geweest, laten ze weten in de jubileumserie Een huis vol herinneringen. En niemand die het wist!

Een huis vol Buddenbruck

“Welkom in België”, roepen Thaila en Rob als vrolijke verrassing wanneer ze de deur van hun nieuwe huis openslaan. Nadat ze eerder hun biezen pakten richting Duitsland, kozen ze vorig jaar opnieuw voor een frisse start: dit keer bij onze zuiderburen. In de achtertuin ligt een joekel van een zwembad waar de kinderen hun energie in kwijt kunnen.

Lees verder onder de advertentie

Gaan ze nóg een keer verhuizen?

Toch laat Duitsland hen nog niet helemaal los. Sommige kinderen vonden het leven daar eigenlijk wel gezelliger, al voelt Toet zich inmiddels helemaal thuis in België. En zoals altijd bij de Buddenbrucks blijft niets een vast gegeven. “We zijn nu aan het denken om misschien toch terug naar Duitsland te gaan”, zegt Rob er zelf over. “Ik mis Duitsland omdat we daar heel veel leuke momenten hadden”, aldus zoon Dareau.

Lees verder onder de advertentie

Dus ja, bij de familie Buddenbruck blijft het spannend. Vandaag België, morgen misschien weer Duitsland, en in de toekomst? Ach, wie zal het zeggen. Hoe dan ook: waar ze ook wonen, de chaos reist gezellig met ze mee.

“Je krijgt er zoveel voor terug”, zeggen we vaak met sarcasme. Maar voor de gezinnen uit de populaire televisieserie Een Huis Vol klopt die uitspraak eigenlijk best aardig. De kinderbijslag die zij jaarlijks op hun rekening bijgeschreven krijgen is niet mis. Je leest hier hoeveel kinderbijslag het gezin ontvangt.

Bron: Een huis vol, KRO-NCRV

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail