Liefhebbers van grote gezinnen kunnen zich verheugen op een nieuw seizoen van Een huis vol. Het programma verschijnt dit jaar wel iets later dan gewend: niet tijdens de zomermaanden, maar vanaf september kunnen kijkers weer meekijken met het dagelijks leven van grote gezinnen.
Lees verder onder de advertentie
Over welke families meedoen, houdt KRO-NCRV voorlopig nog de lippen op elkaar. Eén gezin is inmiddels wel bevestigd: de familie Lopez maakt opnieuw haar opwachting.
Een huis vol?
Voor kijkers van het programma is Jay Lopez geen onbekende. Hij werd eerder al gevolgd toen hij als alleenstaande vader zijn gezin draaiende hield. Na een periode uit beeld te zijn geweest, keerde hij vorig seizoen terug. Sindsdien is er veel veranderd in zijn leven. Jay deelt nu zijn leven met zijn vrouw Saffiera. Samen vormen zij een gezin dat opnieuw centraal staat in het programma. Kijkers krijgen opnieuw een kijkje in de hectiek, mooie momenten en uitdagingen die horen bij een druk gezinsleven.
Naast de familie Lopez is het nog afwachten welke gezinnen dit seizoen nog meer voorbij komen. De omroep maakt de overige deelnemers op een later moment bekend. Wel staat vast dat de familie Bakhcha niet terugkeert. Daarmee krijgt het nieuwe seizoen waarschijnlijk opnieuw een combinatie van vertrouwde deelnemers en nieuwe gezichten. Vanaf september kunnen fans weer aanschuiven voor nieuwe verhalen, bijzondere momenten en de dagelijkse dynamiek binnen grote gezinnen.
Lees verder onder de advertentie
Eerder onthulde familie Verleg uit Een Huis Vol hoe groot kans de op terugkeer naar Nederland is. Je leest er hier meer over.
Toen Eva (31) na een pittige bevalling eindelijk met haar pasgeboren dochter thuiskwam, wachtte haar een hartverwarmende verrassing. Haar beste vriendin had de hele voortuin versierd. Maar een dag later veranderde dat warme gevoel volledig door een Tikkie.
Een dagje strand met kleine kinderen klinkt heerlijk, maar in de praktijk verloopt het vaak nét iets anders dan ouders vooraf hadden bedacht. Zand overal, oververmoeide kinderen en een strijd rond etenstijd: herkenbaar? Dan is deze opvallende vakantietrend misschien iets om te onthouden.
Elise (36) denkt dat een gezellige avond met haar eerste date positief is verlopen, maar zodra ze een vervolguitnodiging afslaat, slaat de sfeer volledig om. Wat volgt is een Tikkie dat ze nooit zal vergeten én betalen.
Toen Eva (31) na een pittige bevalling eindelijk met haar pasgeboren dochter thuiskwam, wachtte haar een hartverwarmende verrassing. Haar beste vriendin had de hele voortuin versierd. Maar een dag later veranderde dat warme gevoel volledig door een Tikkie.
Moeder van een peuter, en nog steeds chronisch reislustig. Nu haar relatie voorbij is, stapt freelance redacteur Lianne Kooistra met haar dochter in een camper om voor lange tijd door Europa te trekken. Onderweg zoeken ze een nieuw ritme, nieuwe plekken en af en toe een speeltuin. In haar columns schrijft ze over hun tijdelijke […]
Verdrietig nieuws voor Cody Gakpo en zijn vriendin Noa van der Bij. Terwijl de Oranje-international met het Nederlands elftal actief is op het WK, maken zij bekend dat hun ongeboren zoontje tijdens de zwangerschap is overleden.