André Hazes doet boekje open over co-ouderschap: ‘Dan volgt er een discussie met zijn moeder’
Co-ouderschap kan soms best een uitdaging zijn en ook bij André Hazes en Monique Westenberg blijkt dat herkenbaar ingewikkeld.
Beeld: Getty Images
Mooi babynieuws: Chantal Janzen wordt binnenkort stiefoma. De stiefdochter van de 43-jarige presentatrice, Esmée Geeratz, is zwanger van haar eerste kindje.
Esmée (31) is de dochter van Marco Geeratz, die sinds 2014 getrouwd is met Chantal. Ze deelt op Instagram een filmpje waarin ze haar zwangerschap aankondigt. ‘Here comes the sun’, schrijft ze erbij. ‘Hou van jullie’, reageert Chantal.
Lees ook
Chantal Janzen schrijft dit lieve bericht over haar ‘grote kleine jongen’ >
Marco’s dochter is samen met muziekproducer Vincent van den Ende. Hij is de zoon van voormalig theaterproducent Joop van den Ende, die dankzij Vincent straks voor de tweede keer opa wordt. De 79-jarige Joop verwelkomde vorig jaar april zijn eerste kleinkind, toen dochter Iris van een zoon beviel.
Meer Kek Mama? Volg ons op Facebook >