Het was een spannende periode voor Anouk Hoogendijk en haar partner Pieter. De oud-voetbalster deelt op Instagram lieve echofoto’s, maar deelt daarbij dat een bloeding in haar baarmoeder veel zorgen opleverde.
Lees verder onder de advertentie
Op de foto staan twee echo-foto’s waarop het ruggengraatje én het wipneusje, zoals Anouk zelf liefkozend zegt, van haar baby goed te zien zijn. ‘Het was een spannende tijd en het blijft altijd spannend natuurlijk, maar dit heerlijke wipneusje doet het goed in mijn buik!’, schrijft ze in haar post.
‘Ons begin was spannend omdat ik een bloeding in m’n baarmoeder had. Dus elke week echo’s om te zien hoe dat ervoor stond. We wisten niet zo goed of we nou blij konden zijn dus durfden dat eigenlijk ook niet. Maar nu is de bloeding weg en vinden we toch dat we elke mijlpaal moeten vieren. Superblij en dankbaar voor dit mensje in mijn buik’, schrijft ze.
Miskraam
Weer een spannende periode dus, want eind 2021 deelde Anouk nog het verdrietige nieuws dat zij voor de tweede keer dat jaar een miskraam had gehad. In een openhartige post op Instagram schreef ze toen: ’14 weken zaten wij op een roze wolk, wat waren wij gelukkig! Begin juni zou Sonny een broertje krijgen. In plaats daarvan ging het niet goed. … Naast dat het mentaal een enorme klap is, is het lichamelijk ook veel heftiger dan verwacht. Op beide vlakken heb ik even tijd nodig. Dit is helaas al de tweede keer dat het misging.’
Ook schreef ze toen dat het haar droom was om twee kindjes vlak achter elkaar te krijgen. ‘Die droom moeten wij op dit moment laten varen’.
Lees verder onder de advertentie
Grote broer Sonny
Twee weken geleden maakte Anouk wederom op Instagram het blije nieuws bekend dat ze weer in verwachting is. In de post zien we zoontje Sonny (1), met een echo-foto in zijn achterzak: ‘Sonny was trying to keep it in his pocket… But couldn’t wait to share the news’.
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]