Woon je in Rotterdam, of ga je een dagje naar deze fantastische stad met je kids? Dan wil je deze leuke, kindvriendelijke lunchplekken in Rotterdam om te lunchen met je kinderen zeker checken.
Lees verder onder de advertentie
Hier kan je heerlijk lunchen met kinderen in Rotterdam
Onze favorieten? Lees mee!
1. Juffrouw van Zanten
Juffrouw van Zanten heeft maar liefst drie vestigingen in Rotterdam, namelijk in Kralingen, Hillergersberg en West. Terwijl je kids zich uren vermaken in de speelhoek (met heel veel speelgoed), geniet jij van je stuk taart. Al kun je er natuurlijk ook altijd een stevige lunch of gezond sapje krijgen.
Lees verder onder de advertentie
Website:Juffrouw van Zanten Adres: Lusthofstraat 27A, 3062 WB Rotterdam Freericksplaats 29A, 3054 GK Rotterdam 2e Middellandstraat 27, 3021BL Rotterdam
Beeld: Juffrouw van Zanten, Rotterdam
2. Lilith
Een ontbijtbar in het hartje van de stad. Gezellig, kindvriendelijk en lokaal beroemd om zijn heerlijke American pancakes. Die krijg je in een stapeltje met alle denkbare toppings. Geen fan van zoet? Geen probleem, neem je toch lekker een van de specials, zoals een jackfruit burrito?
Website: Lilith Adres: Nieuwe Binnenweg 125H, 2014 GJ Rotterdam
Beeld: Lilith, Rotterdam
3. Foodhallen Rotterdam
De Foodhallen zijn een fantastische plek om met je kinderen heen te gaan. Je vindt hier allerlei verschillende culturen, geuren en smaken, samen onder een dak. Met maar liefst elf verschillende kramen, er zit voor iedereen wel wat lekkers bij.
Website:Foodhallen Adres: Wilhelminakade 58, 3072 AR Rotterdam
Beeld: Foodhallen, Rotterdam
4. Hotel New York
Als je toch op de Wilhelminapier bent, loop dan ook even binnen bij Hotel New York. Bij mooi weer kunnen kinderen zich buiten op het enorme grasveld uitleven, maar ook als het regent is er binnen genoeg moois om te bekijken. Neem na afloop de watertaxi terug naar het centrum (doe wel een extra dikke jas aan bij koud weer) en de dag van je kind kan helemáál niet meer stuk.
Lees verder onder de advertentie
Website: Hotel New York Adres: Koninginnenhoofd (of Wilhelminakade) 3072, AD Rotterdam
Beeld: Hotel New York, Rotterdam
5. SS Rotterdam
Of pak de watertaxi, maar dan de andere kant op, richting het cruiseschip SS Rotterdam. Lunchen op een cruiseschip, dat is toch een hele ervaring voor elk kind? Je hebt hier een heerlijke lunchkaart en je kunt natuurlijk van alles bekijken op het schip.
Website: SS Rotterdam Adres: 3e Katendrechtsehoofd 25, 3072 AM Rotterdam
Beeld: SS Rotterdam
6. Supermercado
Dit kleurrijke lunchtentje is leuk voor jong en oud. De Latijns-Amerikaanse street food vibes geven het een originele, gezellige uitstraling. Met uiteraard een heerlijke menukaart. Inclusief kidscorner, de ‘Mini Mercado’, waar ze heerlijk kunnen spelen. Win-win.
Juist even aan de drukte van de stad ontsnappen? Bij Parqiet vind je eerlijke en lekkere producten en een ongedwongen sfeer. Voor kinderen is dit een leuke locatie, want je kan lekker picknicken in het grote park. Bonus: honden zijn ook welkom.
Bij welk van deze adresjes in Rotterdam ga jij lunchen met je kinderen? Zit het weer niet mee? Dan vind je hier de leukste indoor uitjes in Rotterdam waar je de dag met je kids kunt doorbrengen.
Iedere ouder weet: Vaderdag met een kleuter is een avontuur. Je krijgt ontbijt op bed met hagelslag in je koffie, tekeningen waarop je met paarse wenkbrauwen bent afgebeeld, en knutselwerkjes die je met gevaar voor eigen leven aan de muur hangt. Maar wat de man van Isa kreeg als vaderdagcadeau, sloeg echt alles.
Als ouder heb je al genoeg om je zorgen over te maken. Maar er is een nieuwe, zorgwekkende trend onder tieners waar je misschien nog niet van gehoord hebt: dusting.
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Vaderdag zou een dag van plezier, gezelligheid en samenzijn moeten zijn. In plaats daarvan is Vaderdag voor Janine en haar kinderen sinds vorig jaar juist een nare dag.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 1,5) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.