Zinderend zomerverhaal deel IIII: ‘Als ik een tweede keer klaarkom, besef ik wat ik al die jaren heb gemist’

zwoel zinderend zomerverhaal hart vlam Beeld: Canva
Marith Iedema
Marith Iedema
Leestijd: 6 minuten

Steeds de Insta van je ex checken helpt niet om over je scheiding heen te komen, dat snapt Renée heus wel. Maar zich verliezen in het partyen op Ibiza lukt haar ook niet. Totdat ze na een toevallige ontmoeting alsnog weet te ontdooien. En hoe.

Lees verder onder de advertentie

Lees hier deel I van het zinderende zomerverhaal.
Lees hier deel II van het zinderende zomerverhaal.
Lees hier deel III van het zinderende zomerverhaal.

Lees verder onder de advertentie

Even later opent Lou de deuren van de ‘spa-room’. Een lichte ruimte, met hoge plafonds en grote ramen, boven in de villa. In het midden van de kamer staat een grote, massiefhouten massagetafel. Linnen gordijnen wapperen in de wind.

Jeugdige honger

Lou drukt op een knop. Een regendouche, verwerkt in het plafond, gaat aan. Zonder iets te zeggen trekt hij zijn zwembroek uit en stapt eronder, terwijl hij me geen seconde uit het oog verliest. Water stort neer op zijn schouders, druipt langs zijn borst, over zijn buik. Ik volg de stroom, naar beneden. Mijn blik blijft hangen bij zijn groeiende erectie. Daar ontstaat een mini waterval.
“Kom”, hij strekt zijn armen naar me uit. Even twijfel ik, bang om mijn naakte lijf te tonen, het lijf dat twee kinderen heeft gebaard, het lijf dat jarenlang is genegeerd. Maar dan besluit ik mezelf te zien door Lou’s ogen. Zijn jeugdige honger is op míj gericht. Dat zegt wat. Dus ophouden met onzeker doen. Lou komt achter me staan. Huid tegen huid. Vingers die mijn buik strelen. Ik tril van genot. Zijn stijve drukt tegen mijn billen. Ik draai traag met mijn kont. Zijn vingers volgen de lijnen van mijn ribben, tot net onder mijn borsten. Daar stopt hij even. Dan streelt hij verder omhoog, cirkelt om mijn tepels zonder ze echt aan te raken.

Lees verder onder de advertentie

Massagetafel

Ik leun achterover tegen zijn borst, voel zijn adem in mijn nek, warm en onregelmatig. Zijn handen glijden naar mijn dijen, traag wrijft hij over mijn bovenbenen, over mijn billen, een hand verdwijnt tússen mijn billen. Ik draai me om, kijkt hem aan, nat haar plakt op zijn voorhoofd, ik strijk het uit zijn gezicht. Dan kust hij me gretig.
Warmte verspreidt zich door mijn lijf. Hier in de armen van deze compleet onbekende ervaar ik meer intimiteit dan in jaren. Onze tongen glijden stroperig over elkaar heen. Lou duwt zijn stijve tegen mijn vulva. Maar als hij me wil optillen, doe ik plagerig een stap naar achter.
Ik druk de knop in. De douche gaat uit. Ik droog me af met een zachte handdoek en ga op mijn buik op de massagetafel liggen. Even later voel ik Lou’s handen over me heen glijden. Ik herken de geur van sandalwood in de olie die hij gebruikt. Opnieuw raakt hij de zijkant van mijn borsten, opnieuw masseert hij mijn billen en de binnenkant van mijn bovenbenen. Zijn vingers houden nét een beetje afstand van waar ik ze het liefst zou voelen.

Lees verder onder de advertentie

Ik kijk smekend naar Lou op. Het duizelt me, het verlangen is gekmakend

Als hij opnieuw rakelings langs mijn vulvalippen glijdt, richt ik me een beetje op. Ik kreun, kijk over mijn schouder, duw mijn billen naar achter. Ik maak hem met mijn lichaamstaal duidelijk wat ik wil. Lou buigt zich over me heen.
“Niet zo snel. Jij wilde een massage”, fluistert hij.
En dan beveelt hij: “Draai je om.”
Hij pakt een kussen voor onder mijn hoofd. Dan spuit hij een nieuwe lading olie in zijn handen. Tergend langzaam strijkt hij over mijn bovenlijf. Ik sidder. Hij pakt mijn borsten vast en kneedt ze zachtjes, hij kust mijn tepels. Dan buigt hij zich voorover en zijn lippen omsluiten mijn oorlelletje. Hij likt langs mijn hals, komt uit bij mijn sleutelbeen. Op mijn huid ontstaat kippenvel. Lou gaat weer staan en strijkt langs de ronding van mijn heup. Zijn vingers glijden verder, láger, ze volgen het lijntje tussen mijn bovenbeen en mijn vulva. Elke aanraking is zorgvuldig, gecontroleerd.

Janken van genot

Ik kijk smekend naar Lou op. Het duizelt me. Het verlangen is gekmakend. Vingers dansen omhoog, over mijn buik en dan weer naar beneden. Weer raakt hij mijn vulva bíjna. Ik hijg nu licht, voel mijn hele lijf pulseren, zo graag wil ik méér. Zijn keiharde erectie wijst naar voren. Ik moet hem aanraken. Ik strek mijn hand uit, omsluit zijn stijve met mijn vingers. Lou ademt scherp in, zijn bekken beweegt instinctief een fractie naar voren. Mijn vingers glijden langzaam langs zijn erectie. Ik knijp, geniet van hoe hard hij is. Lou masseert mijn borsten terwijl ik met mijn duim over zijn eikel cirkel.
Dan laat ik hem los en duw mijn schaambot naar boven. Raak me aan, dáár.
En dan, eindelijk, geeft Lou me wat ik wil. Soepel glijdt hij over mijn clitoris, hij draait een traag rondje en dan nog een. En ik kan wel janken: hij zit goed, meteen goed. Dan beweegt hij iets sneller. Het genot golft als een rivier door mijn lijf, van mijn vingertoppen tot mijn tenen.
Ik kijk naar hem op, naar zijn gespannen spieren. Ik steek mijn handen naar hem uit, ik wil hem boven op me voelen. Ik wil naar adem snakken onder zijn gewicht. Ik wil zijn pik in me, nú. Ik kom een beetje omhoog, trek aan zijn arm.
Maar Lou schudt met zijn hoofd. Hij duwt me terug. De vingers van zijn rechterhand glijden in me, met de vingers van links beweegt hij heen en weer over mijn clitoris.

Lees verder onder de advertentie

Spectaculair

Hij raakt plekken waarvan ik het bestaan niet kende. Alles spant zich aan – mijn buik, mijn dijen, zelfs mijn kaken. Mijn adem hapert, mijn hart bonkt, m’n hoofd wordt licht, mijn benen trillen. Dan kom ik klaar. Niet ‘gewoon lekker’, zoals wanneer ik masturbeer, maar spectaculair. Het voelt alsof ik boven mezelf uitstijg, alsof ik ontplof. Ik slaak een oerkreet.
Lou geeft me niet de tijd om rustig bij te komen. Ik zie hoe hij een condoom omdoet en op me komt liggen. Ik spreid mijn benen zo ver mogelijk, pak zijn billen vast met mijn beide handen. Hij duwt zijn erectie in me. Opnieuw schreeuw ik.
Ik kom een beetje omhoog, klamp me aan hem vast terwijl we bewegen alsof we versmolten zijn. Hij stoot traag, we zoenen vol passie. Dan duwt hij me terug op de tafel. Met zijn duim glijdt hij over mijn clitoris, terwijl hij soepel met zijn heupen stoot, moeiteloos houdt hij maat. En als ik een tweede keer klaarkom, met Lou in me, besef ik wérkelijk wat ik al die jaren heb gemist. Ik beweeg mee op het ritme van Lou’s stoten, gooi mijn haar naar achter en besluit: dat laat ik nooit meer gebeuren.

Lees verder onder de advertentie

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken