Handig, zo’n partner die alles in huis kan fixen. Maar wanneer die in al diens vrije tijd staat te klussen buitenshuis, dan mag het van Renske wel een tandje minder.
Lees verder onder de advertentie
Renske (43): “In principe heb ik het enorm getroffen met mijn handige man. We hebben een oud huis en de afgelopen jaren heeft Jens dat eigenhandig gerestaureerd en verbouwd. Prachtig, maar inmiddels hebben we wat achterstallig onderhoud. Op onze badkamervloer liggen al maanden drie tegeltjes los en het bad lekt, het tuinhek is dringend aan vervanging toe en bovendien willen we graag een luxe loungehoek, zodat we uit de wind kunnen zitten.
Ik hoor al minstens een jaar dat Jens deze projecten snel gaat oppakken. Alleen, dat ‘snel’ moet ik ruim nemen. Zijn kluskwaliteiten zijn namelijk ook opgemerkt door de voetbalvereniging van onze zoons. De club bestaat bijna honderd jaar en dat was ze aan te zien. Alles zag er vervallen uit en schreeuwde volgens Jens om ‘een likkie verf’.
“Ik hoor al minstens een jaar dat hij deze projecten snel gaat oppakken”
Lees verder onder de advertentie
Vorig jaar heeft hij een ploeg vaders opgetrommeld en sindsdien zijn ze in de weekenden en avonduren druk bezig de boel op te knappen. Dat lukt aardig, maar van mij mag het best een tandje minder. Ze verzinnen elke keer weer een nieuwe klus waardoor ik voorlopig kan fluiten naar mijn zo gewilde loungehoek. Ik zeg altijd: met een beetje aanpassing kan Jens in twee tv-programma’s opdraven: zowel in Help, mijn man is klusser! als in Help, mijn man heeft een hobby! zou hij niet misstaan.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:
*Goedkoper dan in de winkel *Lees elke maand als eerst Kek Mama *Gratis verzonden
Als werk onverwacht roet in het ouderschap gooit, moet je soms creatief zijn. Zo ook Carolien, die last-minute een oppas moest regelen voor haar dochter Saartje. Haar vriendin Melia bood hulp aan — met als resultaat een middag die niemand snel zou vergeten.
We kennen haar allemaal. Die ene moeder die haar halve inboedel inpakt alsof ze op wereldreis gaat in plaats van een weekje vakantie naar de camping in Frankrijk.
Bernike (29) is getrouwd met Ruben (31) en moeder van een dochter (0). In haar columns schrijft ze scherp, geestig en met zelfspot over de realiteit van het jonge ouderschap – waarbij ze oog heeft voor het absurde in het alledaagse.
De zomervakantie: zes weken vol quality time, ijsjes, knutselprojecten en gezellige uitjes. In theorie. En voor sommige moeders pakt het ook vast zo uit…