Bijna 50 procent van de ouders eet minimaal een keer per maand buiten de deur, maar struikelt dan wel over de menukaart. En dan in het bijzonder over het kindermenu: driekwart vindt dat te ongezond.
Lees verder onder de advertentie
Dat blijkt uit onderzoek van PanelWizard onder duizend mensen, in opdracht van Sligro.
Pannenkoeken of patat
Bewust eten is hip en restaurants met vernieuwende foodconcepten schieten als paddenstoelen uit de grond. Voor volwassenen dan, want kindermenu’s blijven nog veelal bestaan uit pannenkoeken of patat. En hoewel je kinderen hier vaak blij mee maakt, vindt 38 procent van de ouders deze maaltijden niet van deze tijd: 70 procent vindt de menu’s niet gezond, 42 procent is van mening dat het voor de kinderen vaak te lang duurt voordat het eten wordt geserveerd en 24 procent vindt de menu’s er niet aantrekkelijk uitzien.
Foodblogger Francesca Kookt: “Als wij uiteten gaan met onze kinderen, komen we nog te regelmatig kindermenu’s tegen met bijvoorbeeld patat, frikandellen en poffertjes. Terwijl wij ze juist meenemen om ze nieuwe smaken te laten ontdekken. Dat is belangrijk in deze fase van hun leven, dus laten we ervoor zorgen dat ze nu vast kennismaken met de echte kunsten van de chef.”
Het lievelingsgerecht waar de kinderen wél hun bord voor leegeten tot het kinderboek dat je inmiddels kan dromen: iedere mama heeft zo haar favorieten. Deze week deelt Valerie Gumster, beter bekend als Closet van Val, haar 15 favorieten.
Bonnie Blue is moeder geworden. De 27-jarige Britse pornoactrice, die vorig jaar wereldwijd het nieuws haalde met een nogal spraakmakende recordpoging, is bevallen van haar eerste kind. En wie dacht dat het moederschap haar gevoel voor provocatie zou temperen: nope.
Waar de meeste kinderen kiezen voor een spreekbeurt over hun huisdier, favoriete sport of hobby, koos de zoon van Micky (38) voor een iets minder voor de hand liggend onderwerp. De juf moest er zelfs even van bijkomen.
Romana vloog samen met drie gescheiden vriendinnen voor een kindvrije trip naar Ibiza. Even weg uit de sleur, om zich opnieuw jong en begeerlijk te voelen. Daar trok een charmante mooiboy haar aandacht. ‘Hij voelde oprecht als een man van mijn leeftijd, die knappe jongen aan de bar.’
Wietze de Jager sprak in KINDEREN!!!! de podcast met Frank van der Lende en Leonie ter Veld over zijn kinderen, zijn leven op Bonaire en zijn grootste angst in het ouderschap.