Van 26 januari tot en met 5 februari zijn het de Nationale Voorleesdagen, dus pakken we massaal de leukste voorleesboeken uit de kast. Ook op de Kek Mama-redactie hebben we zo onze favorieten.
Lees verder onder de advertentie
En we delen ze natuurlijk met jou.
Over een kleine mol die wil weten wie er op z’n kop gepoept heeft
“Leuk verteld, mooie illustraties, verschillende dieren en het gaat natuurlijk over iets iets wat kinderen enorm geestig vinden… poep.” Bestel het hier
Raad eens hoeveel ik van je hou
“Omdat-ie zo vertederend lief is en je blíjft kijken naar de illustraties.” Bestel het hier
Jip en Janneke
“De verhalen zijn zo geschreven dat iedereen ze op een leuke manier kan voorlezen en de illustraties zijn allesomvattend. Je blijft ernaar kijken. En daarnaast ben ik dol op Jip en Janneke omdat ik er zo’n heerlijk nostalgisch gevoel bij krijg.” Bestel het hier
Ik wil die!
“Verhaal over Ella die nieuwe schoenen wilt. Ze vindt een paar beeldige exemplaren, maar helaas zijn ze te klein. Herkenbaar voor de modemeisjes onder ons.” Bestel het hier
“Lekker griezelen, maar ondertussen toch een geweldig lief boek.” Bestel het hier
Fred kan niet slapen
“Erg geestig prentenboek over een hert dat op zoek gaat naar de knorrige boswachter Anton, in de hoop dat hij een verhaal wil voorlezen. Er gaat van alles mis. Wij liggen hier thuis – groot en klein – ook na zo’n dertig keer lezen nog steeds dubbel bij dit geweldige boek.” Bestel het hier
Floddertje
“Floddertje maakt zichzelf altijd vies en alleen dat is voor een kind al lollig. Dit boek was vroeger dan ook vaste prik voor het slapengaan.” Bestel het hier
Alle wielen in de file
“Een topboek voor kinderen die gek zijn op auto’s. En alles rijmt – iets waar ze hier thuis enorm blij van worden.” Bestel het hier
Nog even achter mijn oortjes kriebelen
“Zo lief als de titel klinkt, zo lief is ook de inhoud van het boek.” Bestel het hier
Voor ouders is het zo’n moment waarop je hart een klein sprongetje maakt én je je afvraagt waar de tijd gebleven is. Ook bij de familie Cudogham uit Een huis vol is het zover: Twiggy laat de basisschool achter zich en begint aan een heel nieuw avontuur op de middelbare school.
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Een halve Kinder Bueno in een broodtrommel: onschuldig tussendoortje of vragen om gedoe? In de schoolapp van Amy ontstond er een flinke discussie over wat kinderen wel en niet mee naar school zouden mogen krijgen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Rafael van der Vaart (43) en Estavana Polman (34) verwachten samen hun tweede kindje. De voormalig handbalster is veertien weken zwanger en in februari uitgerekend. Dat vertelt Van der Vaart in gesprek met Sportnieuws.nl.
Wat begon als een paar losse berichten, is inmiddels een stortvloed geworden. Priscilla Wildeman is er helemaal klaar mee. Op social media (met name Facebook) circuleren bizarre nepverhalen over haar en haar gezin, en dat raakt haar harder dan ooit.